Легендарний театр "Крик" - трагічна вистава "Гріх"
Орг. збір: 400 грн


Театр одного актора «Крик» — легендарний український академічний театр в місті Дніпрі. Унікальний театр, в якому актор є і режисером вистав, і сценаристом, і сценографом, і художником, і музичним редактором, і гримером, і костюмером — це засновник театру народний артист України Михайло Мельник.
Ніяке мистецтво і ніяка наука не в змозі діяти так сильно і так вірно на людську душу, як сцена Михайла Мельника, де він повністю викладається для своєї аудиторії.
Театр засновано у 1989 році, за майже 30 років свого існування, «не бачив» порожніх місць у залі для глядачів.

За постановку «Гріх» за мотивами новел Михайла Коцюбинського «Intermezzo» та «Що записано в книгу життя», Михайло Мельник в 2007 році отримав Шевченківську премію в галузі театрального мистецтва, а в 2005-му - перше місце на Міжнародному театральному форумі «Золотий вітязь» в Мінську. Ця постановка відрізняється від інших потужним публіцистичним посилом. «Що, гріх? Так вся земля в гріху! А наша бідність - це не гріхи ситих? » - риторично запитує герой.

Долучаймося до високого мистецтсва разом із "Подорожами на вихідний "Глобус України".


крик театр одного актера спектакль грех днепр днепропетровск поездка из запорожья

Програма поїздки:

13:00 - вирушаймо із Запоріжжя

15:00 - вільний час у центрі міста: можна відвідати одну с виставок (подивимось, що там цікавого перед мандрівкою), пройтися по модних крамницях у пошуках чогось новенького або відпочили в одному з міських кафе. 

17:30 - до театру краще прийти заздалегідь! Театр єдиного актору "Крик" має свою специфіку - місця у залі не закріплюются за окремими квитками. Тобто хто прийшов раніше - має більше варіантів "куди сісти". Проте не хвилюйтеся - всі місця зручні!


18:00 - ЗАВІСА! Перед Вами вистава "Гріх". Її герой, безхатько що втік із психічної лікарні, дуже тішить публіку. Він, як написали б у рецензії десь сорок років тому, "Викриває правлячий режим" - владу сучасної України. Але чи все настільки просто?  У мірі того, як вистава близиться до свого фіналу, в камерній залі зростає напруга.
УВАГА! Вистава 16+

20:30 - вирушаємо в Запоріжжя

Організаційний збір: 400 грн

гріх вистава крик михайло мельник дніпро подорож із запоріжжя глобус україни


Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування
- квитки в театр
- супровід


Додатково оплачується:
- харчування
- особисті витрати та сувеніри

ВІДПРАВЛЕННЯ: Маяковського - Глінки - Каховська

Офіційний сайт «Глобус України» http://goua.com.ua
«Глобус України» в ВК https://vk.com/globusofukraine
«Глобус України» у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/


Бронювання квитків здійснюється ЗАЗДАЛЕГІДЬ!, звертатися
Вероніка 067 600 74 92
Олена 050 180 29 24
Анютка 093 018 28 49

УВАГА! У програмі зазначено приблизно і залежить від кількості учасників екскурсії, погодні умови,затори на дорозі і інших непередбачених обставин.


театр крик дніпро мельник купити квитки із запоріжжя глобус україни

Замовлення тура

Відгуки клієнтів