09.09.2017 - Скіфія - подорож до предків + Бердянськ
Орг. збір: 460 - 490 грн


Знаменита Скіфія, енергетичні лабіринти і місця сили, театралізована вистава і стародавні легенди - ось те, що ми побачимо у цій поїздці. Приємним бонусом буде можливість відпочити на пляжі в Бердянську і пройтися по самим знаковим місцям Столиці Азовських Курортів.

Скифия

Три причини відвідати цю екскурсію від "Глобус України":

- Азовське море - тепле, розбурхане або спокійне – в будь-якому стані воно захоплює і зачаровує, а чудові заходи сонця і світанки створюють природну романтично-натхненну атмосферу.

- Скіфія - унікальне місце, яке нікого не залишить байдужим. Ми дізнаємося історію, обряди і традиції давнього великого народу, пройдемося по найбільшому енергетичному лабіринту, відвідаємо місця жіночої і чоловічої сили, отримаємо відповіді на вічні питання і заряд енергією на весь рік

- Бердянськ - унікальне місто, заснований графом Воронцовим. Цікаві історичні місця, забавні пам'ятники, дивовижні маяки і мальовничі бухти - все поєдналося в цій точці на березі Азовського моря.

Энергетический лабиринт, скифия

Програма поїздки:

06:00 - відправлення із Запоріжжя

09:00 - ми вже біля таємничої гори Обидва-Таш. За легендою, записаною Геродотом, скіфи вважали першим жителем своєї країни людини на ім'я Таргітай. Його батьками були бог Зевс і дочка бога ріки Борисфен (сучасний Дніпро). У самого Таргітая було вже три сина, від яких і утворилися різні скіфські племена, також вони (сини) відображають різні скіфські уявлення про трьох сферах космосу. Ми побачимо культові споруди на честь всіх трьох легендарних скіфських царів, дізнаємося про традиції та обряди стародавніх скіфів, пройдемося по найбільшому енергетичному лабіринту в світі, доторкнемося до місць сили і, можливо, отримаємо відповіді на вічні питання!

Обід на території комплексу за дод. плату.

15:00 - ми вже в Бердянську! "Столиця азовських курортів", "Перлина Приазов'я" - як тільки не називають це місто. Пройдемо з пішохідною екскурсією по головним визначним пам'яткам міста і дізнаємося його історію.

17:00 - вільний час на морському узбережжі

19:00 - відправлення в Запоріжжя

22:30 - вже вдома

Організаційний збір:
дорослі - 490 грн
діти до 12 років - 460 грн

море


Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування по маршруту
- костюмована екскурсія "Скіфія. Сторінками минулого"
- пішохідна екскурсія "Бердянськ - перлина Приазов'я"
- страховка
- супровід
- сонце, повітря і вода)
- барвистий фотозвіт

Додатково оплачується:
- харчування
- прогулянка на кораблику
- особисті витрати

Передоплата 200 грн за людину
При відмові від туру після 23.08.2017 сума передоплати не повертаєтьсяВідправлення: пл. Маяковського - Радянська - Автовокзал

Офіційний сайт «Глобус України» http://goua.com.ua/

Бронювання квитків здійснюється ЗАЗДАЛЕГІДЬ!, звертатися
Вероніка 067 600 74 92
Олена 050 180 29 24
Анютка 093 018 28 49

Відгуки клієнтів