24.04.2021 - Подорож Шевченківськими місцями – Канів та Переяслав - Хмельницький.
Орг. збір: 840 - 860 грн + квитки на поїзд


Тарас Шевченко - безсмертний символ української літератури. Це символ країни, чий образ, відображений в камені, можна побачити у всіх куточках земної кулі.


"Глобус України" запрошує всіх провести один день подорожуючи Шевченківськими місцями!

Програма подорожі:

0 день
Відправлення із Запоріжжя до станції Миронівка (краще за все підійде поїзд №72) 

1 день
06:00 - збір групі на ст. Миронівка. Займаємо місця в автобусі - наша екскурсія починається. 

КАНІВ
Місто Канів розташоване на берегах річки Дніпро в Черкаській області. Історія його створення сягає 11 сторіччя. Тоді російський князь Ярослав Мудрий вирішив заснувати форпост на підступах до Києва. Він вибрав для цього горбисту місцевість на південь від столиці.

Однак Канів відомий по всій Україні завдяки великому українському поетові і художникові Тарасу Шевченку. Тут він був похований на Чернечій горі, як і заповідав своїм нащадкам у вірші «Заповіт».

Під час нашої екскурсії ми:
- відвідаємо Шевченківський національний заповідник - це перший в Україні історико-культурний заповідник, що був удостоєний статусу національного. На його території збереглася садиба, де пройшли дитячі роки поета, відновлений будинок батьків, в музеї зібрані його особисті речі, на території парку розбитий етнографічний комплекс
- піднімемося на Тарасову гору - національну святиню українського народу, місце поклоніння пам'яті видатного поета-пророка Тараса Шевченка. Отримаємо задоволення від краєвиду: лани, кручі і береги Дніпра. Їх добре видно з оглядового майданчика Тарасової гори. (До вершини ведуть 342 сходинки - приділіть увагу вибору взуття в поїздку)
- пройдемося по залах музею Шевченка - тут зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях геніального поета і художника, сміливого борця проти гніту і кріпосництва
- побачимо могилу Тараса Шевченка та найбільший пам'ятник творцю в Україні - робота знаменитого архітектора Манізера, автора найкрасивішого пам'ятника Т. Г. Шевченка в світі! (Встановлений в Харкові)



канев шевченко чернеча гора

канев музей шевченко

канев музей шевченко

ЧАС НА ОБІД 

МУЗЕЙ ПРОСТО НЕБА

Невелике місто Переяслав-Хмельницький славиться своєю кількістю музеїв (їх тут понад 25). Найвідоміший з них - перший в Україні музей під відкритим небом (скансен), один з найбільших в країні. На території розмістилися дерев'яні цервки (оригінали, привезені з Середньої Наддніпрянщини), житлові будинки, вітряні млини, вежі і багато іншого. Всього майже 400 пам'яток народного побуту та архітектури.


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
У цьому місті пройшла знаменита Переяславська рада 1654 року, в його колегіумі викладав Григорій Сковорода, саме на Переяславській землі Шевченко написав свій великий "Заповіт", його вулиці та храми Тарас Григорович зобразив у своїх картинах, тут вперше прозвучало слово «Україна», в цьому місці вершилися долі великих діячів нашої країни.
Переяслав (саме так він називався до 1943 року) вперше згадується в 907 році як один з трьох найбільших міст Київської Русі. За легендою походження назви міста пов'язана з печенігами. У 936 році на місці Переяслава військо русичів здобуло перемогу над печенігами після того, як київський кожемяка убив в поєдинку богатиря-печеніга і цим «перейняв його славу».
Сьогодні це не просто цікавий населений пункт. Переяслав-Хмельницькому присвоєно звання місто-музей.
Під час оглядової екскурсії ми побачимо найдавніші храми козацької України: міські вали часів Володимира Великого, Михайлівську церкву, Вознесенський собор (собор Мазепи), на території якого знаходиться дзвіниця, колегіум Успенського собору, і, звичайно ж, знамениту площу, де була укладена Переяславська Рада, яка змінила хід український історії на століття.


переяслав хмельницкий монастырь мазепа

памятник шевченко переяслав

музей кобзарского искусства переяслав

МУЗЕЙ КОБЗАРСТВА
Переяславська земля - ​​колиска народного фольклору, традицій і обрядів. До таких вічних українських цінностей відноситься мистецтво кобзарів, які подорожували дорогами України від села до села, ділили з народом його долю, оспівуючи і оплакуючи її в думах і піснях. У музеї зібрані музичні інструменти, особисті речі, книги належали найвідомішим кобзарям України. Тут можна зануритися в світ великих людей і відчути красу і велич їх творінь.

АБО "МУЗЕЙ ТРИПІЛЬСКОЇ КУЛЬТУРИ"
АБО "МУЗЕЙ СКОВОРОДИ"
АБО "МУЗЕЙ "ЗАПОВІТУ"


Переяслав зберігає в своїх музеях скарби не гірші за столичні, зібрані тут колекції є в сумі одним з найбільш повних і представницьких зібрань українського мистецтва. Тут прекрасна природа, гостинні мешканці і маса цікавого для тих, хто цікавиться історією та культурою рідного краю.

ЧАС НА ВЕЧЕРЮ

КОЗАЦЬКЕ СЕЛО ЦИБЛІ
У наші дні, багато хто любить цитувати Тараса Григоровича Шевченка, але не всі знають, що більшість найвідоміших цитат народжені саме тут в затопленому селі В'юнище. Ці місця були джерелом натхнення Кобзаря ...

За гарної погоди ми відвідаємо оглядовий майданчик над затопленим козацьким селом, від якого залишилися тільки руїни старої церкви. Мало хто знає, що з цих місць Шевченко на дубі плавав до Прохорівки, що за Каневом, зліва за течією Дніпра. Кажуть, що за допомогою спеціального приладу з оглядового майданчика можна побачити навіть пам'ятник Тарасу, що стоїть на його могилі. Напевно кожен, хто вважає себе українцем як мінімум один раз повинен тут побувати.


село цибли шевченко церковь

село цибли шевченко

21:00 - повернення екскурсійного автобусу на ст. Миронівка (до Запоріжжя можна доїхати поїздами №72, №86)

Організаційний збір: 
Дорослі – 860 грн
Діти до 12 років – 840 грн


Входить до організаційного збору:
- транспортне обслуговування за маршрутом
- екскурсійний супровід
- екскурсія «Канів - улюблене місто Тараса Шевченка»
- екскурсія по музею Т. Г. Шевченка
- екскурсія «Переяслав - велике місто минулого»
- страхування
- супровід


За окрему платню:
- квитки на поїзд
- харчування
- вхідні квитки до музеїв
- сувеніри та власні витрати

Аванс - 400 грн за особу.

У разі відмови від подорожі менш ніж за 7 днів до початку сума авансу не повертається.

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад поїздів може змінюватися):
23.04.2021 о 19:47 відправлення поїзда №72 від станції Запоріжжя-1. Прибуття до ст. Миронівка 24.04.2021 о 05:49
24.04.2021 відправлення поїзда №72 від ст. Миронівка о 21:41. Прибуття до ст. Запоріжжя-1 25.04.2021 о 07:42


УВАГА! Виконуємо умови карантину! Рекомендації ТУТ

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Компанія не несе відповідальності за стан українських доріг, погодні умови та через затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

канев смотровая площадка

шевченковские дни запорожье

Відгуки клієнтів