14.10 - 16.10.2021 (3 дні + поїзд)  - Велика подорож на Покрову разом з турами вихідного дня "Глобус України".
Орг. збір: 1990 грн + зд


Почаївська Лавра та джерело Св. Анни, таємниці Замків Волині і легенди їх мешканців + переможець Всеукраїнському конкурсі "Сім чудес України" Замок Любарта - море вражень від триденної поїздки.

За три екскурсійних дні ми:
- дізнаємося таємниці і легенди замкової гори королеви Бони Сфорци
- прогуляємося вулицями "Волинських Афін" (Кременець)
- відвідаємо "Малий Версаль" Оноре Де Бальзака (Вишнивець)
- потрапимо в один із найзнаменитіших замків України (Збараж)
- побачимо "Маленький Рим Сходу" і творення Української Гауді (Луцьк)
- побуваємо в красивому замку України (Замок Любарта)

- здійснимо подорож по святих місцях: Почаївська Лавра - Свято-Духівський Скит - озеро Святої Анни
- наберемо води з джерела Св. Анни і скупаємося в купелі
- зробимо багато яскравих фотографій
- наберемося вражень на цілий рік

Програма екскурсії:

0 день - 13.10.2021
12:20 - відправлення поїзда №120 із Запоріжжя

1 день - 14.10.2021 - ВЕЛИЧНІ ЗАМКИ ВОЛИНІ

11:00 - збір групи на вокзалі м. Тернопіль (туристи з інших міст можуть приєднатися до групи на вокзалі)

Збараж - замок описаний в трилогії Генріха Сенкевича "Вогнем і Мечем". Один із найзнаменитіших замків України. Прекрасно збережений Збаразький замок протягом століть служив резиденцією литовським князям і польським шляхтичам. Огляд галереї парадних портретів, виставки стародавніх ікон, експозиції унікальної вишивки, залів археології, скульптури і зброї. Відвідування підземних казематів фортеці.

Пішохідна екскурсія по Збаражу "Костели та собори міста".

Вишневец - "Волинський Версаль". Розкішний палац у стилі класицизму з елементами французького ренесансу - родове гніздо Вишневецьких, сім'ї знаменитого гетьмана Байди Вишневецького! Це був найкрасивіший замок на Волині в свій час. Огляд церкви Вознесіння Господнього (родової усипальниці Вишневецьких). Вишнівець відвідували Тарас Шевченко, Оноре де Бальзак, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро I, Карл XII та ін.

Кременець - "Волинські Афіни"! Релігійний і освітній центр України 17го століття. Розквіт Кременецького замку пов'язаний з ім'ям неаполітанської принцеси Бони Сфорци, дружини польського короля Сигізмунда I. У програмі екскурсії: огляд замкової гори, архітектурного комплексу Єзуїтського колегіуму, Богоявленського жіночого монастиря 1636р, Миколаївської церкви, храму Воздвиження Хреста Господнього та ін.

Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час.

гора бона кременец

глобус украины гора бона кременец крепость

вишневец

2 день - 15.10.2021 - ЛУЦЬК - РЕЗИДЕНЦІЯ ЛИТОВСЬКИХ КНЯЗІВ

Сніданок.

Луцьк - Серце Волині, Лучеськ Великий, «Маленький Рим Сходу», місто-технопарк – багатолике і різнопланове місто, де кожний знайде для себе привабливий і милий серцю куточок.
Луцьк - одне з найдавніших міст України. Згідно переказами, місто було засноване в 1000 році. У ХІІ столітті він стає центром Луцького князівства, а в середині XIV століття - резиденцією Литовських князів.
Це місто неймовірно багате на пам'ятки: Кафедральний Троїцький Собор, пам'ятник Лесі Українці (вона провела свою молодість у Луцьку), музей-аптека, Свято - Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, синагога, костьол св. Петра і Павла.
Вам сподобається місцевий "Будинок з химерами" – майстерня скульптора, почесного громадянина Луцька Миколи Голованя, якого називають Луцьким Гауді. Будинок прикрашають химерні тварини, люди і міфічні персонажі з каменю, вирізані в різних стилях.

Замок Любарта - візитівка Луцька.
Історія Луцького замку почалася в ХІV столітті, але його будівництво завершилося майже через сто років у часи правління литовського князя Свидригайла. За шість століть свого існування замок жодного разу не був захоплений ворогами. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю.

В наші дні за підсумками конкурсу "Сім чудес України", Луцький замок удостоївся перемоги в номінації "Замки, палаци, фортеці". Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами приваблює безліч туристів. Тут можна піднятися на фортечну стіну і насолодитися прекрасним видом на місто, а на території замку відвідати музеї книги, дзвонів (єдиний в Україні!) і художній музей.

Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

луцк замок любарта

луцк вокзал

луцк дом с химерами

3 день – 16.10.2021 - ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА

Ранній сніданок.

Почаївська Лавра – стародавній оплот православної віри, розташований на високому пагорбі, що підноситься над містом Почаїв більш ніж на 75 метрів, і вражає всіх гостей міста своєю мальовничою величчю. Підносячись від гори до неба, монастир у всі часи стояв на сторожі Святого Православ'я на землях Галичини і Волині.
Відвідуємо богослужіння. Екскурсія по Лаврі: Собор Успіння Пресвятої Богородиці - підземний храм Св. Іова Почаївського - Свято-Троїцький собор та ін.

Обід (за дод. плату)

Свято-Духівський Скит.
Скит відроджений на тому місці, де в XIII ст. оселився, прийшовши  з Афону, монах Мефодій, якого вважають засновником Почаївської лаври.
У монастирі-скиті знаходяться такі святині: мощі прп. Мефодія під спудом, чудотворна копія ікони Божої Матері Почаївська; великий старовинний мощевик з безліччю часток мощей; мироточива глава невідомого печерського подвижника; хрест-вериги преподобного Микити Стовпника Переяславського; ікона преподобного Серафима Саровського, написана на частини каменя, на якому він молився 1000 днів і ночей.

Джерело Святої Анни.
Згідно старовинним переказами, у XVII ст. на цьому місці було явище ікони Святої Праведної Анни, а із землі забило цілюще джерело. Температура води у джерелі протягом року становить 4-5 градусів. Бажаючі зцілитися від хвороб занурюються в купальні. Не забудьте набрати води з джерела.

Переїзд до Тернополя.

16:13 - відправлення поїзда №120 з Тернополя до Запоріжжя


Кожному учаснику подорожі - пам'ятний подарунок від "Глобус України"!

почаев

почаев


источник святой анны


Організаційний збір: 1990 грн + зд квитки

Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування згідно програми
- 2 ночі в готелі (номери зі всіма зручностями)
- 2 сніданки та 2 вечері
- екскурсійний супровід по програмі: Збараж - Вишівець - Кременець - Луцьк - Луцький Замок - Почаївська Лавра - Свято-Духівський Скит - Джерело Св. Анни
- страхування

Додатково оплачується:
- залізничні квитки Запоріжжя - Тернопіль - Запоріжжя
- вхідні квитки
- особисті витрати


Аванс - 1000 грн за особу.

У разі відмови від подорожі після 01.04.2021 сума авансу не повертається.

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад поїздів може змінюватися):
13.10.2021 о 12:20 відправлення поїзда №120 від станції Запоріжжя-1. Прибуття в Тернопіль 14.10.2021 о 10:38
16.10.2021 відправлення поїзда №120 від станції Тернопіль о 16:13. Прибуття в Запоріжжя 17.10.2021 о 14:10


УВАГА! Виконуємо умови карантину! Рекомендації ТУТ

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Компанія не несе відповідальності за стан українських доріг, погодні умови та через затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

гора бона крепость

збараж замки волыни

вышневец

луцкий замок

Відгуки клієнтів