15.06 - 17.06.2019 - Велика подорож на Трійцю разом з турами вихідного дня "Глобус України". Орг. збір: 1750 грн + зд
Почаївська Лавра та джерело Св. Ганни, таємниці Замків Волині і легенди їх мешканців + переможець у Всеукраїнському конкурсі "Сім чудес України" Замок Любарта - море вражень у триденній мандрівці.
За три екскурсійних дні ми:
- здійснимо подорож по святих місцях: Почаївська Лавра - Свято-Духівський Скит - озеро Святої Анни
- наберемо води з джерела Св. Анни і скупаємося в купелі
- дізнаємося таємниці і легенди замкової гори королеви Бони Сфорци
- прогуляємося вулицями "Волинських Афін" (Кременець)
- відвідаємо "Малий Версаль" Оноре Де Бальзака (Вишнівець)
- потрапимо в один із найзнаменитіших замків України (Збараж)
- побачимо "Маленький Рим Сходу" і творення Української Гауді (Луцьк)
- побуваємо в красивому замку України (Замок Любарта)
- зробимо багато яскравих фотографій
- наберемося вражень на цілий рік
Програма екскурсії:
0 день - 14.06.2019
11:55 - відправлення поїзда №120 із Запоріжжя
1 день - 15.06.2019 - ВЕЛИКІ ЗАМКИ ВОЛИНІ
10:20 - збір групи на вокзалі м. Тернопіль
Збараж - замок описаний в трилогії Генріха Сенкевича "Вогнем і Мечем". Один із найзнаменитіших замків України. Прекрасно збережений Збаразький замок протягом століть служив резиденцією литовським князям і польським шляхтичам. Огляд галереї парадних портретів, виставки стародавніх ікон, експозиції унікальної вишивки, залів археології, скульптури і зброї. Відвідування підземних казематів фортеці.
Пішохідна екскурсія по Збаражу "Костели та собори міста".
Вишнівець - "Волинський Версаль". Розкішний палац у стилі класицизму з елементами французького ренесансу - родове гніздо Вишневецьких, сім'ї знаменитого гетьмана Байди Вишневецького! Це був найкрасивіший замок на Волині в свій час. Огляд церкви Вознесіння Господнього (родової усипальниці Вишневецьких). Вишнівець відвідували Тарас Шевченко, Оноре де Бальзак, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро I, Карл XII та ін.
Кременець - "Волинські Афіни"! Релігійний і освітній центр України XVII століття. Розквіт Кременецького замку пов'язаний з ім'ям неаполітанської принцеси Бони Сфорци, дружини польського короля Сигізмунда I. У програмі екскурсії: огляд замкової гори, архітектурного комплексу Єзуїтського колегіуму, Богоявленського жіночого монастиря 1636р, Миколаївської церкви, храму Воздвиження Хреста Господнього та ін.
Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час.
2 день - 16.06.2019 - ЛУЦЬК - РЕЗИДЕНЦІЯ ЛИТОВСЬКИХ КНЯЗІВ
Сніданок в готелі.
Луцьк - Серце Волині, Лучеськ Великий, «Маленький Рим Сходу», місто-технопарк – багатолике і різнопланове місто, де кожний знайде для себе привабливий і милий серцю куточок.
Луцьк - одне з найдавніших міст України. Згодна переказами, місто було засноване в 1000 році. У ХІІ столітті він стає центром Луцького князівства, а в середині XIV століття - резиденцією Литовський князів.
Це місто неймовірно багате на пам'ятки: Кафедральний Троїцький Собор, пам'ятник Лесі Українці (вона провела свою молодість у Луцьку), музей-аптека, Свято - Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, синагога, костьол св. Петра і Павла.
Вам сподобається місцевий "Будинок з химерами" – майстерня скульптора, почесного громадянина Луцька Миколи Голованя, якого називають Луцьким Гауді. Будинок прикрашають химерні тварини, люди і міфічні персонажі з каменю, вирізані в різних стилях.
Замок Любарта - візитна картка Луцька.
Історія Луцького замку почалася в ХІV столітті, але його будівництво завершилося майже через сто років у часи правління литовського князя Свидригайла. За шість століть свого існування замок жодного разу не був захоплений ворогами. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю.
В наші дні за підсумками конкурсу "Сім чудес України", Луцький замок удостоївся перемоги в номінації "Замки, палаци, фортеці". Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами приваблює безліч туристів. Тут можна піднятися на фортечну стіну і насолодитися прекрасним видом на місто, а на території замку відвідати музеї книги, дзвонів (єдиний в Україні!) і художній музей.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.
3 день – 17.06.2019 - ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА
Ранній сніданок.
Почаївська Лавра – стародавній оплот православної віри, розташований на високому пагорбі, що підноситься над містом Почаїв більш ніж на 75 метрів, і вражає всіх гостей міста своєю мальовничою величчю. Підносячись від гори до неба, монастир у всі часи стояв на сторожі Святого Православ'я на землях Галичини і Волині.
Екскурсія по Лаврі: Собор Успіння Пресвятої Богородиці - підземний храм Св. Іова Почаївського - Свято-Троїцький собор та ін.
Обід (за дод. плату)
Свято-Духівський Скит.
Скит відроджений на тому місці, де в XIII ст. оселився прийшов з Афону монах Мефодій, якого вважають засновником Почаївської лаври.
У монастирі-скиті знаходяться такі святині: мощі прп. Мефодія під спудом, чудотворна копія ікони Божої Матері Почаївської; великий старовинний мощевик з безліччю часток мощей; мироточива глава невідомого печерського подвижника; хрест-вериги преподобного Микити Стовпника Переяславського; ікона преподобного Серафима Саровського, написана на частини каменя, на якому він молився 1000 днів і ночей.
Джерело Святої Анни.
Згідно старовинним переказами, у XVII ст. на цьому місці було явище ікони Святої Праведної Анни, а із землі забило цілюще джерело. Температура води у джерелі протягом року становить 4-5 градусів. Бажаючі зцілитися від хвороб занурюються в купальні. Не забудьте набрати води з джерела.
Переїзд до Тернополя.
16:13 - відправлення поїзда №120 з Тернополя.
Організаційний збір: 1750 грн + зд
Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування згідно програми
- 2 ночі в готелі (номери зі всіма зручностями)
- 2 сніданки та 2 вечері
- екскурсійний супровід по програмі: Збараж - Вишівець - Кременець - Луцьк - Луцький Замок - Почаївська Лавра - Свято-Духівський Скит - Джерело Св. Ганни
- страховка
Бронювання квитків здійснюється ЗАЗДАЛЕГІДЬ!, звертатися
Вероніка 067 600 74 92
Олена 050 180 29 24
Анютка 093 018 28 49
Компанія не несе відповідальності за стан українських доріг, погодні умови та затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, святковими скопиченням людей, відсутністю доріг і погодними умовами.