01.05 - 04.05.2021 - ТРАВНЕВІ В ОДЕСІ 2021!
запрошуємо всіх провести чотири дні в місті біля моря
Орг. збір: 3050 - 3550 грн

Одеські дворики, Потьомкінські Сходи, Оперний театр, Вилково - Українська Венеція, нульовий кілометр, думайська юшка, пелікани, кримінальні історії Молдаванки, дегустація коньяків Шустов, знамениті катакомби, найкращий зоопарк України і, звичайно ж, МОРЕ - так можна дуже стисло описати нашу чотириденну мандрівку до Одеси.


Найколоритніше місто України - Одеса-мама - південна Пальміра! Навіть - другий Вавилон! Адже в Одесі проживають представники 127 національностей. Навіть у важкі хвилини одеситам допомагає унікальне почуття гумору. Одеські анекдоти, одеська мова ... і, звичайно ж, пісня - без усього цього важко уявити це місто.

одесса экскурсия из запорожья глобус украины туры выходного дня

одесса экскурсия из запорожья

я люблю одессу глобус украины экскурсия из запророжья автобус тупы выходного дня
10 причин поїхати в Одесу з компанією "Глобус України":
- проживання в центрі міста  - Одесу потрібно не тільки бачити, але й чути, вдихати, обмацувати, пробувати на смак
- екскурсія по Одесі - тут кожен будинок - твір мистецтва, кожен двір - історія, кожен пам'ятник - легенда! Пройдемося по центральним вулицям, порахуємо ступені на Потьомкінських сходах, загадаємо бажання у Дюка і ще, ще, ще ...
- Одеські Катакомби - подорож по підземному світу партизанського руху в Одесі (найбільші катакомби в світі!)
- Музей коньячної справи Н. Л. Шустова - грандіозний музей коньяку в Одесі. Нас чекає захоплююча екскурсія та дегустація.
- Молдаванка - як багато постатей (відомих та не дуже) стоїть за цим словом. 
- Вилкове - єдине в Україні місто, побудований на рукотворних островах. Цей маленький, але дуже мальовничий населений пункт розташований в дельті Дунаю, у місці впадання ріки в Чорне море і входить в десятку найбільш незвичайних місць України.
- Потьомкінські Сходи - величезна і монументальна, колосальна і спрямована в небо... Обов'язок кожного туриста перерахувати її щаблі (а самі ледачі можуть скористатися фунікулером)
- Одеський Оперний театр - місце, що не потребує реклами. Про його красу ходять легенди! Пропонуємо перевірити їх справжність!
- Привіз - самий знаменитий ринок в Одесі. Немає привозу - немає міста. Тут Вас і пожартують, і нагодують, і обважать, і всі останні новини у світі розкажуть.
- одеський колорит - Одесу потрібно не тільки бачити, але й чути, вдихати, обмацувати, пробувати на смак

Перераховувати можна до нескінченності!
ПОЇХАЛИ В ОДЕСУ!

одесса экскурсия из запорожья оперный театр

одесса дерибасовская экскурсия из запорожья

одесса глобус украины туры выходного дня экскурсия из запорожья


Програма поїздки:

0 день - 30.04.2021
22:00 - виїжджаємо із Запоріжжя. Влаштовуємося зручніше. Налаштовуємося на відмінну подорож

1 день - 01.05.2021

08:00 - Це ж, Одеса! Заїжджаємо на сніданок (за дод. плату)

ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ "ВІТАЮ, ОДЕСА!"

Ми побачимо і дізнаємося багато про місто романтики, мистецтва, гумору, поем, театрів і музеїв. Пройдемося блукаючи красивими одеськими вулицями до Морського вокзалу. Що ж далі – Приморський бульвар і Потьомкінські сходи. Ми дізнаємося яке місце займала Одеса у долі Графа Воронцова, А. С. Пушкіна, Герцога де Рішельє, Катерини II, легендарного Леоніда Утьосова, Сергія Уточкіна, побачимо найяскравіші пам'ятки Одеси: Оперний театр, Міська Дума, Палац графа М. С. Воронцова, Театральна і Соборна площі, пам'ятник «12 стільцям», Пасаж. Ми щось забули? Дерибасівську? Куди ж без неї – обов'язково буде!

13:00 - Обід в тематичному кафе (за дод. плату)

14:00 - перший екскурсійний день добіг свого кінця. Поселення в готель.

МУЗЕЙ КОНЬЯЧНОЇ СПРАВИ Н. Л. ШУСТОВА (факультатив)
Єдиний в Україні Музей коньячного справи пропонує відкрити завісу таємниці над народженням коньяку. Це - найстаріше підприємство коньячної галузі, саме тут організовано виробництво шустовських коньяків, саме тут були розроблені рецептури кращих коньяків України.

Експозиція Музею розповідає про історію справи Шустовых, коньячне виробництво, а також історії Одеського коньячного заводу і Одеси. Це старовинні бочки для витримки коньячних спиртів, перші рекламні оголошення про коньяк «Шустов» в пресі, листівки, попільнички, годинники та інші цінні артефакти часів Шустовых. Наша екскурсія закінчиться дегустацією ординарних і марочних коньяків.

Втомлені, але повні рішучості продовжити знайомство з містом виходимо в ніч! Вільний час для прогулянок містом, відвідування Оперного театру, фестивалів, ігор, танців, божевільних фото та ін.

шустов музей коньячный вин одесса дегустация

музей коньячных дел шустова экскурсия

2 день - 02.05.2021

07:00 - беремо зібраний з вечора пікнік з собою.

ЕКСКУРСІЯ "ВИЛКОВЕ - ВЕНЕЦІЯ З УКРАЇНСЬКИМ АКЦЕНТОМ!" 


Є в Україні унікальний куточок, де зберігають і шанують давні традиції, де дітей називають «отроками», а нехороших людей «каяфами» , де живуть на островах, а подорожують на човнах. Це місто називається Вилкове. Воно нагадує Венецію, нехай не настільки доглянуту, але наповнену неповторним південноукраїнським колоритом. Справа в тому, що частина міста розташована в буквальному сенсі на воді. Будиночки стоять на окремих острівцях, невеликі городи, вузькі вулички. Біля кожного будиночка є свій причал, до якого пришвартований човен. Човни тут виступають і в ролі таксі.

День буде наповнений яскравими враженнями! Ми побуваємо біля старовинних церков, дізнаємося про релігію і традиції старовірів (або як їх тут називають "липован"). Обов'язково прогуляємося старою частиною Вилкове: хто по містках, а хто на водному таксі.
Після екскурсії піднімемося на катер - попереду водна прогулянка по рукавах Дунаю в саме серце унікального Дунайського біосферного заповідника.

Дунай єдина річка Європи, вимір якої ведеться у зворотному напрямку: не за течією, а проти неї. На острові Анкудинів поставили знак, що позначає місце, де Дунай впадає в Чорне море – Нульовий кілометр. Кажуть, якщо пролізти через нуль, то всі гріхи обнуляться. Перевіримо?

Розігрався апетит? На нас вже чекає смачний сюрприз - знаменита дунайська юшка за липованськими рецептами: ціла тарілка риби, «юшка», соус-«саламур», вино «Новак» й унікальний чай на травах з вікових самоварів.

Після ситного обіду буде час відпочити і позасмагати на пляжі, зробити яскраві фотографії, скупатися (якщо дозволить погода).

Вечірнє повернення до готелю. Вільний час.

вилково экскурсия из запорожья украинская венеция одесса

одесса вилково экскурсия из запорожья дунайский заповедник

одесса вилково дунайская уха экскурсия из запорожья

3 день - 03.05.2021

Не зовсім вільний день в Одесі.

ЕКСКУРСІЯ "КРИМІНАЛЬНІ ІСТОРІЇ МОЛДАВАНКИ"
В Одесі завжди мешкали талановиті люди. Проте їх талан не завжди був шляхетним. Під час нашої екскурсії ми дізнаємось про відатних одеських аферистів: Соньку - Золоту Ручку, Мишку Япончика, Анатолія Беца, Беню Крика, Йосипа Шора (та це ж прототип Остапа Бендера), Карабаса та багатьох інших, що додали цікавих сторінок до історії Одеси.

ОДЕСЬКІ КАТАКОМБИ В ЦЕНТРІ МОЛДАВАНКИ (факультатив)
Катакомби - це унікальне місце в Одесі - сотні кілометрів підземних шляхів, які утворилися в період будівництва міста 200 років тому. Наразі Одеські катакомби зі своїм хитросплетенням лабіринтів є одними з найзаплутаніших у світі. Овіяні поганою кримінальною славою і героїчною партизанською, вони завжди займали важливе місце в історії Одеси. Одягаємо каски і йдемо гуляти по їх заплутаних тунелях. Якщо нам пощастить, то знайдемо скарби Мішки Япончика, або натрапимо на притулок партизанів.
Увага! Температура повітря в катакомбах в будь-який час року +14 градусів. Краще взяти з собою на маршрут кофту або светр!


Одеський оперний театр – один з найбільш знаменитих пам'ятників світової культури, візитна картка міста. Оперний театр в Одесі за своєю красою стоїть в одному ряду з відомим віденським оперним театром та іншими перлинами Європейської архітектури.

- МОРЕ - а можна просто поїхати на Аркадію або Ланжерон, вдосталь накупатися в морі. «І нехай весь світ зачекає!»

одесса катакомбы молдаванка экскурсия из запорожья

одесса катакомбы молдаванка глобус украины экскурсия из запорожья


4 день - 04.05.2021

10:00 - виселення з готелю (не забувайте свої валізи).
Додому їхати завжди швидше!

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗООПАРК - НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ (факультатив)
Миколаївський Зоопарк - це величезна, доглянута та красива територія! Багато звірів і їхніх дитинчат, є місце "Дідова хата" де можна погладити баранчиків, кізочок, підійти близько, погодувати. Кажуть, що це кращий зоопарк України. Перевіримо на власному досвіді!
Візьміть з собою частування для тварин контактного зоопарку і приготуйтеся до тривалої прогулянки.

14:00 - продовжуємо свій шлях в Запоріжжя

23:00 - розбираємо валізи, завантажуємо фотографії в соц. мережі, розповідаємо про ці вихідних рідним і близьким. Спимо і чуємо: «Є місто, яке я бачив у сні ...»

Організаційний збір:
стандарт (зручності в номері) - 3550 грн
економ (зручності на поверсі) - 3050 грн


одесса экскурсия из запорожья

одесса экскурсия из запорожья глобус украины

Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування по всьому маршруту
- 3 ночі в готелі в центрі Одеси (2хмісні номери в залежності від пакету)
- автобусна екскурсія "Вилкове - Венеція з українським акцентом"
- екскурсія "Кримінальні історії Молдаванки"

- обід у Вилковому
- оглядова пішохідна екскурсія по Одесі
- супровід представником компанії по всьому маршруту
- страхування
- барвистий фотозвіт

Додатково оплачується:
- харчування
- особисті витрати
- вхідні квитки в Одеські Катакомби – 250 грн за особу
- екскурсія та дегустація в "Музеї коньячного справи "Шустов" - 250 грн (100 грн без дегустації)
- відвідування Одеського Оперного Театру - квитки від 40 грн
- вхідний квиток в Миколаївський зоопарк - 60/100 грн


Аванс 2000 грн за особу
При відмові від туру після 12.04.2021 сума авансу не повертається

Відправлення: пл. Маяковського - Свободи - Автовокзал

Виконуємо умови карантину! Рекомендації ТУТ

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA 

Беріть з собою друзів! Разом буде веселіше!

‼Компанія не несе відповідальності за затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

дюк одесса глобус украины экскурсия из запорожья

Відгуки клієнтів