20.06.2021 - Зелені Свята на Хортиці!
Орг. збір: 250 – 350 грн


Вистава Кінного театру, веселі козацькі розваги, запальні «Запорізькі Тулумбаси», бойові мистецтва від «Запорозького Спасу», та гості свята – «Ірландські козаки»!
А ще будемо плести святкові вінки, шукати квітку папороті, танцювати, водити хороводи та дивитись шоу вогню!

Программа екскурсії:

15:30 – відправлення групи із Запоріжжя (пл. Маяковського)

Святкова програма в Кінному театрі (Хортиця)

Вистава Кінного театру, веселі козацькі розваги, а також забави з відвідувачами - перетягування канату, бої подушками на колоді, випробування на кмітливість та міцність для дітей та дорослих, посвята в козаки.

Інтерактивний виступ гурту «Запорозькі тулумбаси». Тулумбаси – це бойові козацькі литаври, які входили до клейнодів (символів влади) Війська Запорозького. Під час виступу сучасних довбушів ми побачимо забуту та нещодавно відроджену барабанну традицію козацьких тулумбасів. Також почуємо старовинні бойові та народні мелодії з використанням не лише ударних інструментів, а також телінок, сурм та бойових рогів. 

Театр козацького бою «Запорозький Спас». Спас – бойовий припас українського народу, це спосіб життя, традиція виховання козака-воїна. У показовому виступі козаків – козацькі бойові танці, елементи секретного бою на знищення супротивника козацьких розвідників-пластунів, двобої із застосування зброї (шабель, сокир, нагайки), демонстрація потаємних вмінь характерників і прихованих особливостей організму людини.

Гості Запоріжжя - ірландські козаки - колектив NOT ABAGPIPERS! Запальна народна музика з іншого європейського острова, смарагдового осередку леприконів та ельфів. Там також відзначають свято Іоанна Хрестителя, Івана Купайла, а відголоски цих древніх ритуалів друїдів ми почуємо в музиці та побачимо в танцях. 

Яскраве вогняне вечірнє шоу від Театру вогню «Магай». Магія стихії втілена в оригінальних виступах, що зливаються в єдине вогненно-іскрове-піротехнічне шоу, що зачарує і принесе насолоду глядачам. Спеціально на Івана Купайла нас чекає автентична вогняна вистава від одного з кращих подібних театрів в Україні! 

Майстер класи з плетення купальських вінків та виготовлення ляльок-мотанок від знаниих запорізьких майстринь! Після них буде проведено конкурс на кращий авторський вінок з оригінальними призами. Вінки можна буде забрати з собою, аби потім пустити по воді задля гадання.

Квест з пошуку магічної квітки папороті, яку традиційно шукають купальської ночі. Але це буде непросто, адже цієї ночі прокидається всіляка нечиста сила, яка спробує заплутати й не допустити вас до пошуків чарівної квітки. Але ви її обов’язково знайдете, отже, протягом року на вас чекатиме удача та багатство!

Завершиться свято традиційними стрибками через вогонь, під час яких можна загадати будь-яке бажання і воно неодмінно збудеться!

Родзинка свята - купальські млинці та вареники з вишнями, які можна буде спробувати на святі!
УВАГА – під час святкування відбудеться особливий конкурс на найбільшу кількість з’їдених купальських млинців!

22:00 – повернення групи в Запоріжжя

Організаційний збір:
Діти до 12 років – 250 грн
Дорослі – 350 грн


Входить до організаційного збору:
- Транспортне обслуговування за маршрутом
- Святкова програма в Козацькій Залозі
- Майстер класи
- Страхування

Додаткові витрати:
- Харчування
- сувеніри

Аванс 150 грн за особу

При відмові від подорожі менш ніж на п'ять днів до початку сума авансу не повертається

Відправлення: Маяковського - зуп. 12 Квітня - Хортиця

УВАГА! Виконуємо умови карантину! Рекомендації ТУТ

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Беріть з собою друзів! Разом буде веселіше!

‼Компанія не несе відповідальності за затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Відгуки клієнтів