Харків - місто чудес! Екопарк і Діснейленд!
Орг. збір: 620 - 650 грн
Бронюємо місця на вихідні ПРЯМО ЗАРАЗ!


Харків - Перша столиця! Місто з каменю і металу. Місто студентів і архітекторів. Місто парків і фонтанів. Місто закоханих і мрійників. Пройдемося по його бруковці і дізнаємося його цікаві історії.

Якщо в Україні і є Діснейленд, то він, безперечно, в Харкові, так і не один, а цілих ДВА)))!!!!

харьков экскурсия из запорожья

Фельдман Екопарк – це унікальне місце, де дорослий, і дитина відчуває, що все живе на Землі є однією великою сім'єю, у якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога. Це красивий парк, де можна прогулятися по доглянутим алейками, насолоджуючись ароматом хвої і відпочиваючи від повсякденності. Сьогодні Він являє собою територію для сімейного відпочинку з розвагами і зоопарком. У всіх відвідувачів є можливість не тільки спостерігати за тваринами, але і близько спілкуватися з деякими з них в зоні контактного зоопарку. Не забудьте взяти з собою частування для кізок, оленів, свиней, овець, лам та інших ласунів зоопарку (сухарики, морква і яблучка)

фельдман экопарк, контактный зоопарк

фельдман экопарк харьков

фельдман экопарк, харьков

Центральний Парк відпочинку ім. Горького - чудо сучасного паркового мистецтва, український «Діснейленд». Самий сучасний, найяскравіший, самий новий! В ньому гармонійно поєдналися галявини з конюшини, забавні статуї, чудові дитячі майданчики і неймовірні атракціони! Це те місце, потрапляючи куди ти забуваєш про вік і життєві проблеми, забуваєш про час, радієш кожній миті щиро, по-дитячому! Місце, де усмішка не сходить з губ! Куди хочеться повернутися знову і знову!!!!

харьков, парк горького

Харьков, парк аттракционов

Парк горького харьков

парк горького харьков

Програма туру:

06:00 – Виїзд із Запоріжжя.

11:00 – перший пункт нашої програми - відвідування Фельдман Екопарку.

«Feldman Ecopark» дарує людям радість спілкування з природою, допомагає зберегти рідкісні види тварин і рослин, вчить дітей і дорослих бути більш відповідальними та уважними по відношенню до навколишнього світу флори і фауни.

Вже сьогодні двері «Feldman Ecopark» відкриті для всіх бажаючих приємно і пізнавально провести час на природі. Всі відвідувачі, навіть найменші, в рамках контактного зоопарку можуть погладити і погодувати кізок, віслюків, в'єтнамських свинок, овечок, альпака і поні; поспілкуватися з цікавими єнотами і приголубити забавних доброзичливих шимпанзе.

Нас чекає екскурсія по його території, знайомство з численними мешканцями, катання на конях, контактний зоопарк, нескінченні фото і море посмішок !!!

Харьков, бал хризантем

харьков Фельдман экопарк экскурсия из запорожья глобус украины

фельдман экопарк харьков пантера глобус украины из запорожья экскурсия

14:00 - Парк атракціонів їм. Горького - найкращий відпочинок для усієї сім'ї в Харкові! Атракціони світового рівня для всіх віків! Захоплюючі пригоди в кращому Розважальному центрі України! У Парку розваг чекають на Вас в будь-яку погоду тільки гарний настрій і позитивні емоції! Тут розміщені кафе і ресторани, альтанки, фонтани, футбольні, баскетбольні, волейбольні поля, і, звичайно, захоплюючі атракціони для дітей і дорослих. Парк отримав престижну міжнародну премію "Golden Pony Awards-2013" за сучасну концепцію та тематичне оформлення.

У харківському Парку Горького для Вас працюють понад 30 сучасних атракціонів світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників.

У Парку розваг також встановлено близько 25 бронзових фігур, які дуже полюбилися харків'янам. Вони ніби запрошують: "Сфотографуйся зі мною!"

16:30 - Для всіх бажаючих організовуємо прогулянку по центру міста Харкова - Ви побачите безліч пам'яток, пов'язаних з минулим і сучасністю Харкова: від легендарного заснування і до сьогоднішніх днів. Дзвіниця Успенського собору, Харківський академічний театр опери і балету, «Дзеркальний струмінь», майдан Свободи, Держпром, пам'ятник засновникам Харкова та ін.

18:00 - час на обід.

18:40 - вирушаємо в Запоріжжя

23:30 - вже вдома.

Організаційний збір:
дорослі - 650 грн
діти до 12 років - 620 грн

Харьков, центр города

харьков, 50 параллель

Харьков, памятник сирко

Входить в організаційний збір:
- проїзд Запоріжжя – Харків – Запоріжжя
- екскурсійна програма
- відвідування Feldman Ecopark
- екскурсія по экопарку
- відвідування парку атракціонів їм. Горького
- страховка

Оплачується додатково:
- обід
- особисті витрати
- частування для тварин в екопарку Фельдмана (яблучка і морква)
- печиво й горішки для білочок в парку ім. Горького (символ парку потрібно обов'язково задобрити!)
- квитки на атракціони в парку ім. Горького (30 грн - дитячі, 40-60 грн - дорослі, 80-100 грн - екстремальні)


ВІДПРАВЛЕННЯ: пл. Маяковського - Глінка - Каховська

Передоплата - 350 грн
При відмові від поїздки менш ніж за тиждень до початку сума передоплати не повертається.

«Глобус України» в ВК https://vk.com/globusofukraine

«Глобус України» у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/


Бронювання квитків здійснюється ЗАЗДАЛЕГІДЬ!, звертатися
Вероніка 067 600 74 92
Олена 050 180 29 24
Анютка 093 018 28 49

Відгуки клієнтів