Екскурсія "Запоріжжя - крізь століття!"

Почнемо нашу подорож в старому повітовому місті Олександрівську, якому пощастило ... пощастило з багатими й знаменитими сусідами, такими як Василь Попов, граф Канкрін та ін.
Адже завдяки їм Придніпровська Залізниця пройшла саме через Олександрівськ, що дало чималий поштовх до його розвитку.

А що було потім? А потім життя пішло яскравими спалахами: Олександр Цфасман, Леонід Утьосов, Нестор Махно, Поліна Перлина і багато інших знаменитих людей залишили тут свій слід.
Пройдемося старою Базарною площею, побачимо Свято-Покровський собор (перший і головний храм міста), театр ім. Магара, дізнаємося історії давно минулих днів.

Далі переїжджаємо в Нове Запоріжжя - місто величних будівель, широких проспектів, буйства Сталінського ампіру, кращих в Україні фонтанів, незвичайних пам'яток і романтичних історій.
Це місто робітників, місто легенд, місто героїв, місто металургів, місто оспіване в фільмі "Весна на Зарічній вулиці" і відоме далеко за межами України.
Проїдемо по головному Проспекту, загадаємо бажання біля Фонтану Життя, пройдемо Бульваром Шевченка та по слухаємо мелодію "Годинника кохання".

Яке ж Запоріжжя сучасне? Побачимо під час екскурсії.

Індивідуальний прорахунок екскурсії під кожну групу.
З трансфером або на "Вашому транспорті".


УВАГА! Виконуємо умови карантину! Рекомендації ТУТ

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Беріть з собою друзів! Разом буде веселіше!

‼Компанія не несе відповідальності за затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Відгуки клієнтів