26.06 - 28.06.2021 (три дні + поїзд) - День Конституції на вершині Говерли разом із "Глобус України" Прапори і гарний настрій беремо з собою!
Орг. збір: 2325 - 2575 грн + зд


Гуцульскі Трембіти, вулички Бучача, дива та краса Зарваниці, підкорення Говерли - найвищої точки України, прогулянка легендарною стежкою Довбуша, прохолода водоспаду "Пробій" у Яремче, нічні вогні Івано-Франківська і море яскравих емоцій - такими будуть три святкових дні разом з "Глобус України"!

говерла на день конституции экскурсия украина вершина туры выходного дня

Програма поїздки:

0 день - 25.06.2021
Відправлення із Запоріжжя поїздом №120 (можливо приєднання з іншого міста)

1 день - 26.06.2021 - ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

10:40 - збираємось на залізничному вокзалі м. Теропіль. Сідаємо в автобус і вирушаємо у подорож.

МУЗЕЙ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
У музеї діє експозиція музичних інструментів від найдавніших до сучасних, на яких кожен бажаючий може зіграти і стати співучасником імпровізованого концерту, відгадати мелодію. Це незабутнє спілкування з світом звуків, музики, легенди та правдиві історії виникнення музичних інструментів. Подібних музеїв в Україні одиниці.

ЗАРВАНИЦЯ
Серед красивої і чарівної природи Поділля розташоване село Зарваниця. Зараз це місце відомо Зарваницьким Марійським монастирем – головним духовним центром Греко-Католицької церкви. Народний переказ оповідає про київського ченця, якому тут явилася уві сні Діва Марія і наказала заснувати монастир. Також тут знаходиться оригінал чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької (1240) – однієї з найдавніших в Україні і Священне джерело, біля якого з'явилася Божа Матір .

БУЧАЧ
Місто Бучач - одне з найбільш мальовничих райцентрів Поділля розташоване на високих берегах р. Стрипи. Численні пам'ятки архітектури, висока вежа Ратуші, шпилі костьолів, куполи церков, руїни замків, скульптури Пінзеля, вузькі вулички, сходи з вулиці на вулицю надають місту привабливий вигляд. Центром освіти Бучач став на поч. XIX ст., коли при Василіанському монастирі була заснована гімназія. Тут народився письменник, лауреат Нобелівської премії Шумэль Йосеф Агнон. Місто відоме виробництвом коньяків торгової марки "Бучач", основу якого заклав граф Потоцький.

Прибуття в Яремче. Вечеря. Поселення в котедж.


бучач экскурсия туры выходного дня по Украине

музей камертон экскурсия

зарваница экскурсия храм

2 день - 27.06.2021 - ВЕРШИНА УКРАЇНИ - ГОРА ГОВЕРЛА

Сніданок.

ПІДКОРЕННЯ ГОВЕРЛИ

Найвища точка України - гора Говерла - 2061 м над рівнем моря. Далеко не кожен наважиться подолати таку висоту. Але це того варте. Біля підніжжя гори розташувався невеликий водоспад, перша частина шляху (до 1400м) проходить по лісовому масиву, а далі - вперед до вершини!
Вершина гори – плоска та кам'яна. Таке враження, що ви приземлилися на Марс. З неї відкривається вид на весь Чорногірський хребет (найвищий в Українських Карпатах) від Петроса до Чорної гори. Вдалині видніється хребет Свидовець, Мармароси і Румунські Альпи.
Це найкраще місце для фотопаузи! А День Коституції - найкращий час, щоб подзвонити друзям і передати "Привіт з Говерли"!

Увага! Люди з серцево-судинними захворюваннями та іншими протипоказаннями у сходженні участь приймати не будуть! Спеціальної фізичної підготовки для сходження на Говерлу не потрібно, але продумайте форму одягу! Кроссівки чи кеди на шнурівці, що щільно облягають ступню будуть НАЙКРАЩІМ варіантом взуття! Візміть із собою теплий одяг (на вершині холодно), воду й головні убори, а також обід-пікнік.

Повернення в садибу. Вечеря та ночівля.

говрела подъем на вершину украина

говерла глобус украины

3 день - 28.06.2021 - СТЕЖКА ДОВБУША

Сніданок. Виселення із садиби.

ЯРЕМЧЕ

Яремче – відомий кліматичний курорт Прикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини, центр "зеленого" туризму Прикарпаття. Місто оточене горами, які на півночі і півдні переходять у мальовничі пагорби, вкриті густими хвойними і листяними лісами. Через місто протікає річка Прут, яка створює своєрідні каньйони і красиві водоспади.

Пішохідна екскурсія "Яремче - перлина Карпат". Ми пройдемося до каскадного водоспаду Пробій, прогулянка по центру міста, побачимо знаменитий старовинний ресторан у гуцульському стилі, зайдемо погодувати оленів та кабанів в вольєрне господарство і приценимся на гуцульському ринку сувенірів.

СТЕЖКА ДОВБУША

Гірська прогулянка по Стежці Довбуша (Вам стане в нагоді зручне взуття, головні убори та фляга з водою). Стежка Довбуша неспішно піднімається по горі Маковиця, блукаючи в глушині буково-ялівцево-ялицевого лісу. Кажуть, колись тут переховувалися опришки (повстанці) зі своїм хоробрим ватажком. Місцеві скелі і навколишні ліси залишають незабутнє враження. Тут чудово поєднується краса живої і неживої природи Карпат. Хто знає, може серед каменів дійсно приховане золото самого Олекси Довбуша?

ІВАНО - ФРАНКІВСЬК

Є в Україні казковий місто, яке чарує і закохує в себе з першого погляду, з першої секунди. Тут прекрасно все – від чудової природи та екології до унікальних пам'яток та привітних жителів. Тут живе справжній колорит Західної України з його традиціями та особливостями. Це місто Івано-Франківськ! Ще здавна мандрівники у своїх нотатках асоціювали Франківськ з великою кількістю квітучих алей і парків. Подорожуючи Франківськом, відчуваєш себе майже як на острові, так як місто омивають дві річки. Вечірня пішохідна екскурсія "Вуличками стародавнього Станіслава".

Переїзд до Тернополя.

4 день - 29.06.2021

03:20 - відправлення поїзда №70 в Запоріжжі
21:40 - прибуття в Запоріжжі

Організаційний збір:
економ (зручності на поверсі) - 2325 грн + поїзд
стандарт (зручності в номері) - 2575 грн + поїзд 


яремче водопад пробий

скалы довбуша экскурсия

ивано-франковск экскурсия украина туры выходного дня

Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування по маршруту
- проживання в садибі в Яремче (номери в залежності від пакету)
- 2 сніданки та 2 вечері
- автобусно-пішохідна екскурсія "Дивовижні місця Тернопільщини"
- пішохідна екскурсія "Івано-Франківськ - місто, в якому хочеться залишитися!"
- пішохідні екскурсії "Яремче - серце Карпат" і "По Стежці Довбуша"

- сходження на Говерлу і фотосесія на вершині України
- страховка
- супровід

Додатково оплачується:
- залізничні квитки
- вхідні квитки на об'єкти
- харчування
- особисті витрати

Аванс за тур - 1500 грн
При відмові від поїздки після 05.10.2021 сума авансу не повертається.

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом:
25.06.2021 відправлення поїзда №120 від станції Запоріжжя-1 в 12:20. Прибуття у Тернопіль 26.06.2021 о 10:40
29.06.2021 відправлення поїзда №70 від станції Тернопіль о 03:20 Прибуття до Запоріжжя 29.06.2021 в 21:40

Офіційний сайт «Глобус України» http://goua.com.ua
«Глобус України» у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/


Бронювання квитків здійснюється ЗАЗДАЛЕГІДЬ!, звертатися
Вероніка 067 600 74 92
Олена 050 180 29 24
Анютка 093 018 28 49

говерла экскурсия на вершину туры выходного дня

Відгуки клієнтів