ДИВА, ЩО ЧЕКАЮТЬ НА ДНІПРОВСЬКИЙ ПОРОГАХ
Орг. збір: 400 грн


В світі є багато красивих парків, ботанічних садів і казкових куточків природи. Ми захоплюємося фотографіями з Тайланду, Великобританії, Нідерландів, Японії. Ми мріємо побувати там і відкладаємо гроші на далеку подорож.

Але, іноді, прекрасне й неповторне, відзначене міжнародними нагородами і стипендіями всесвітньо відомого ландшафтного дизайнера знаходиться зовсім поруч - лише в 80 км від Запоріжжя.

Їдемо насолоджуватися красою разом з турами вихідного дня «Глобус України».Програма екскурсії: (час відправлення та повернення може змінюватись)

14:00 – відприавлення із Запоріжжя

МИКІЛЬСКИЙ КРОМЛЕХ
Британський Стоунхендж відомий у всьому світі. Але мало хто знає, що лише в 80 км від Запоріжжя розташована один з небагатьох подібних українських пам'яток. Це давнє святилище серед старовірів зветься Перуновим капищем. Навіщо люди кілька тисяч років тому розмітили коло діаметром близько 20 м і поставили по колу понад три десятки валунів, ми не знаємо. Але дніпровські біоенергетики точно можуть сказати, що це місце має потужну енергію та позитивно впливає на організм людини.
Більше цікавого про Микільский Кромлех дізнаємось під час екскурсії.

ПАМ'ЯТНИК СВЯТОСЛАВУ ІГОРЕВИЧУ
Життя Святослава Ігоревича, сина Княгині Ольги, нащадка великих київський князів було сповнено яскравих подій. Він провів безліч походів, підкорив багато племен, досяг успіху в багатьох баталіях і залишив по собі багато легенд. Одна з них пов'язана з загибеллю великого князя - повертаючись з походу додому, він був захоплений зненацька печенізьким військом. Після тривалого й нерівного бою князь і вся його дружина були повалені. Печенізький хан Куря зробив з черепа Святослава чашу, і пив з неї разом зі своєю дружиною в надії, що їхні діти будуть такими ж доблесними як київський князь.

Це легенда. За право називатися «місцем, де загинув князь Святослав» боряться кілька скель і кілька областей України. Послухаємо версію «про загибель у порога Ненаситця».


никольский кромлех экскурсия перуново капище

никольский кромлех перуново капище

могила святослава игоревича никольское на днепре

ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК СВІТЛАНИ КУЛЬБАШНОЇ
Багато красивих садів знаходиться в Європі, не менше в Азії, але чому треба прагнути дістатися саме туди? Хто сказав, що прекрасне «диво» має бути десь далеко-далеко?
Світлана Кульбашна - ландшафтний дизайнер (м. Дніпро), потрапила в число переможців конкурсу садів на стипендію всесвітньо відомого ландшафтного дизайнера Розмарі Александер (Великобританія). А свій витвір садового мистецтва вона створила не де-небудь в Італії - а в затишному куточку на березі Дніпра.
В її чудовому саду можна відпочивати душею цілий рік: насолоджуватися весняним цвітінням, пишністю влітку, щедрими барвами восени! Тут хочеться затриматися, щоб якомога довше побути частиною цієї рукотворної краси й надихатися досхочу свіжим повітрям та квітковими ароматами.
Нас чекає екскурсія по території парку (зручне взуття вітається - площа саду 1 га) і вільний час для милування природою.

Обід в парку. (Замовляємо заздалегідь для групи)

ДНІПРОВСЬКИЙ ПЛАЦДАРМ
Тисячі синів багатонаціональної Батьківщини покрили свої імена славою в тяжких боях за Дніпро 1943 року. На згадку про їх подвиг на околиці села Військове був встановлений меморіал «Дніпровський плацдарм». Він привертає увагу туристів своєю унікальністю, яка передає дух відчайдушних подвигів радянських солдатів. Зробимо зупинку біля нього, під час екскурсійної поїздки.

21:00 – повернення в Запоріжжя

Організаційний збір: 400 грн

ландшафтный парк оксаны кульбашной экскурсия войсковое

ландшафтный парк оксаны кульбашной экскурсия войсковое

ландшафтный парк оксаны кульбашной экскурсия войсковое


Аванс - 200 грн за особу.
У разі відмови від подорожі менше ніж за сім днів до початку, сума авансу не повертається.

Входить до організаційного сбору:
- транспортне обслуговування
- пішохідна екскурсія "Святилище прадавніх часів"
- вхідний квиток до Ландшафтного парку Світлани Кульбашної
- екскурсія по территорії парку
- яскраві враження від довгоочікуваної мандрівки

Додаткові послуги (спрачується окремо):
- власні витрати
- харчування (обід - 120 грн (замовляємо заздалегідь!)
- сувеніри на згадку

ЗУПИНКИ в Запоріжжі: пл. Маяковського - КЗ ім. Глінки - Каховська

Виконуємо умови карантину! Рекомендації ТУТ


ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49


Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA 


днепровский плацдарм войсковое

Відгуки клієнтів