08.03 - 10.03.2018 - чарівна весна в Чернівцях разом з турами вихідного дня "Глобус України"!
Орг. збір: 1950 грн + зд
Бронюємо місця на свята прямо ЗАРАЗ!


За три весняні дні ми:
- дізнаємося багато цікавого про гуцулів
- наберемо сувенірів на цьому карпатському ринку
- побачимо найбільшу писанку у світі
- побуваємо на сріблястих водоспадах
- зробимо фотопаузу біля найстарішого віадука Тернопільщини
- досліджуємо вулички і кав'ярні Українського Парижа
- пройдемося по коридорах Українського Хогвардса
- дізнаємося історії та легенди замків Тернопільщини
- поставимо чергову галочку в списку "обов'язково побувати хоч раз у житті"

черновцы весна экскурсия буковина из запорожья глобус украины

черновцы карета

8 марта экскурсия отдых из запорожья праздник глобус украины

Програма поїздки:

0 день - 07.03.2018
14:30 - відправлення потяга №41 Дніпро - Трускавець з Дніпра

1 день - 08.03.2018 - ГУЦУЛЬЩИНА

06:30 - збір групи на залізничному вокзалі м. Тернополя.

КОЛОМИЯ
Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут - один з найкрасивіших райцентрів в Україні, неформальна столиця Покуття. Місто часто називають "Воротами Карпат", оскільки через нього проходить один з маршрутів в Яремчу. Окрасою міста є Благовіщенська церква, яка може вважатися найдавнішим зразком гуцульського дерев'яного храму кінець XVI ст. Пройдемося по його австро-угорському центру з екскурсоводом і послухаємо його історії.

МУЗЕЙ ПИСАНКИ або МУЗЕЙ МИСТЕЦТВА ГУЦУЛЬЩИНИ (на вибір)
Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї та обряди, пов'язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, знаного також як «Музей писанки», споруда якого виконана у формі яйця -писанки, висотою 13 м, стала своєрідною рекламою не лише музею, а й усього міста.
Музей народного мистецтва (Коломия) представляє чудові шедеври народних майстрів Гуцульщини. У кожному з вісімнадцяти експозиційних залів, представлений певний вид народної творчості, який прославив гуцульський край та Покутті. Тут можна побачити чудові вироби різьби по дереву, які раніше служили цінними прикрасами історичних і житлових будівель, зразки ковальства, гончарства, вишивки, ткацтва і старовинні музичні інструменти.

ШЕШОРИ
Шешори - мальовниче гуцульське село, де ми з Вами здійснюємо подорож на мальовничі Шешорські сріблясті водоспади. Свою назву вони отримали завдяки потужному голосу і тому, що бризки дуже яскраво поблискують на сонці.

КОСІВ
Косів - справжня столиця гуцульського народного мистецтва. Над самим міським центром піднімаються скелі Міської гори із залишками валів оборонного замку. На горі природа немов вирізала образи фантастичних істот, химерні фігури у вигляді веж старовинних замків і гостроверхих шпилів, що піднімаються в небо.
Традиційний гуцульський ринок - найбільший в Прикарпатті. Тут представлені практично всі вироби гуцульського декоративно-прикладного мистецтва: керамічний посуд, килими, вишиті одяг, вироби із заліза, шкіри, хутра.

МУЗЕЙ НАРОДНОГО ПОБУТУ ГУЦУЛЬЩИНИ (по можливості)
Колоритні комплекти одягу гуцулів, прикраси, вироби з металу, мальована кераміка, витончена різьба по дереву та інкрустація, барвистий текстиль та вишивка. Кожен експонат – це незабутня і яскрава частинка національного духу і культури майстрів-гуцулів.

Переїзд в Чернівці. Поселення в готель в центрі міста.

коломыя музей гуцульщины

музей гуцульщины

коломыя музей писанки
шешоры серебристые водопады

2 день - 09.03.2018 - ЧЕРНІВЦІ
Сніданок. Продовжуємо дивуватися і захоплюватися красою нашої країни.

Нас вітає Перлина Буковини - Чернівці - один з найкрасивіших міст України. Красивий і неповторний, древній і сучасний із загадковою неперевершеною архітектурою, з чудовою аурою багатонаціональних культурних і духовних традицій, з шармом богемності і романтичності, це місто приваблює своєю історією і своїм сьогоденням.

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Бути в Чернівцях і не відвідати найбільший музей Буковини - це злочин! Сьогодні фонди Чернівецького краєзнавчого музею налічують майже 90 тисяч експонатів, аналогів яким немає. Це оригінальна нумізматична колекція, яка налічує понад 3 тисячі монет; збірка стародруків, колекція холодної та вогнепальної зброї, археологічні знахідки на території Буковини.

Пішохідна екскурсія по "Маленькому Парижу": Турецька площа, Ратуша, з балкона якої, кожен день о 12 годині грає трубач мелодію "Марічки", пішохідна вулиця О. Кобилянської, яку раніше мили водою з милом і підмітали трояндами, Театральна площа, і ще ...

УНІВЕРСИТЕТ
Чернівецький Національний Університет ім. Ю. Федьковича (колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації) — це справжня архітектурна пам'ятка — можна сказати серце Чернівців. Архітектурного комплексу подібного стилю і такої краси не зустрінеш ні в одному місті України.
Його Будівництво тривало 18 років і завершилося в 1882 році. Для цього спеціально були побудовані два цегельних та один черепичний заводи. І щоб вибудувати таку грандіозну споруду, відомим майстрам і будівельникам з Праги і Відня дозволялося класти не більше ста цеглин в день, і кожна цеглина вимірювалася окремо. Університет вражає своєю красою як зовні, так і всередині. Це наш Хогвардз! Побувати там варто, хоча б один раз в житті! (а хто має щастя там навчається)

Вільний час. Самостійне повернення в готель.

черновцы театр кобылянской

черновцы Новый год 2018

черновцы университет украинский хогвардз

черновцы университет

3 день - 10.03.2018 - ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЛЯ

07:30 - виселення з готелю. Ранній сніданок. Виїжджаємо на автобусну екскурсію "Дивовижні замки Тернопілля"

ЧОРТКІВ
Поляки, українці, турки, австрійці – за свою багатовікову історію місто змінило багатьох господарів. Ми прогуляємося по його тихими, брукованими вуличками, послухаємо його історії та легенди, піднімемося на замкову гору і насолоджуватимемося прекрасним видом. Дерев'яна церква Вознесіння, Стара Ратуша, Покровський Собор і унікальний Домініканський костел Станіслава - все як на долоні.

ПЛЕБАНОВСКИЙ ВІАДУК
Залізничний арочний міст біля села Плебанівка в Тернопільській області був побудований австрійськими інженерами в 1896 році, коли ця територія була частиною Австро-Угорщини. Мости не рідкість в Західній Європі, а от для нашої країни це справжня дивина. Незважаючи на свій солідний вік, віадук відмінно зберігся і їм досі їздять поїзди. Робимо зупинку на фотопаузу, адже він входить в список "Дивовижні місця України".

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ФОРТЕЦЯ
Теребовля - одне з найстаріших міст України і найдавніше місто Поділля. Перша згадка про нього датується 1097 роком у "Повісті тимчасових років". Це миле, тихе, затишне, грамотно сплановане місто в свій час було столицею Теребовлянського князівства. Ми пройдемося по центру, дізнаємося історію князя Василька Теребовлянського, побачимо оборонну церкву Св. Миколая, монастир кармелітів і костьол Петра і Павла, піднімемося до фортеці. Тут, на високій горі над містом збереглися руїни замку, збудованого на місці давньоруського городища. Його стіни витримали численні напади турків і татар. Багато історій і легенд зберігають вони, але найулюбленіша - про безстрашну Софію Хржановську, яка протрималася у фортеці два тижні під облогою турецької навали.

Повернення в Тернопіль.
16:23 - відправлення поїзда №120 в Запоріжжя

Організаційний збір:
стандарт - 1950 грн + зд
люкс - 2140 грн + зд

чертков

виадук

виадук

чертков

теребовля крепость


Передоплата 1200 грн
При відмові від поїздки після 22.02.2018 сума передоплати не повертається!

Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування по марштуру
- 2 ночі в готелі в Чернівцях (номери з усіма зручностями!)
- 2 сніданки
- екскурсійне обслуговування
- автобусна екскурсія "Чудеса Гуцульщини"
- пішохідна екскурсія "Чернівці - маленький Париж"
- екскурсія по чернівецькому краєзнавчому музею
- пішохідна екскурсія "Чернівецький університет - родзинка Буковини"
- автобусна екскурсія "Замки Тернопілля"
- супровід представником по всьому маршруту
- страховка

Додатково оплачується:
- жд квитки
- харчування
- особисті витрати
- вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (музей Писанки - 25 грн, музей мистецтва Гуцульщини - 40 грн, чернівецький краєзнавчий музей - 20 грн, Теребовлянський замок - 15 грн)

Кожному учасникові поїздки - пам'ятний подарунок від "Глобус України"!

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом:

07.03.2018 в 14:30-відправлення потяга №041 Дніпро - Трускавець. Прибуття в Тернопіль 08.03.2018 у 06:30
10.03.2018 відправлення поїзда №120 від станції Тернопіль у 16:23. Прибуття в Запоріжжі 11.03.2018 в 14:35

Офіційний сайт «Глобус України» http://goua.com.ua
«Глобус України» в ВК https://vk.com/globusofukraine
«Глобус України» у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/

Бронювання квитків здійснюється ЗАЗДАЛЕГІДЬ!, звертатися
Вероніка 067 600 74 92
Олена 050 180 29 24
Анютка 093 018 28 49

весна на буковине черновцы экскурсия из запорожья глобус украины

Відгуки клієнтів