08.03 - 10.03.2018 - чарівна весна в Чернівцях разом з турами вихідного дня "Глобус України"! Орг. збір: 1950 грн + зд Бронюємо місця на свята прямо ЗАРАЗ!
За три весняні дні ми: - дізнаємося багато цікавого про гуцулів
- наберемо сувенірів на цьому карпатському ринку
- побачимо найбільшу писанку у світі
- побуваємо на сріблястих водоспадах
- зробимо фотопаузу біля найстарішого віадука Тернопільщини
- досліджуємо вулички і кав'ярні Українського Парижа
- пройдемося по коридорах Українського Хогвардса
- дізнаємося історії та легенди замків Тернопільщини
- поставимо чергову галочку в списку "обов'язково побувати хоч раз у житті"
Програма поїздки:
0 день - 07.03.2018
14:30 - відправлення потяга №41 Дніпро - Трускавець з Дніпра
1 день - 08.03.2018 - ГУЦУЛЬЩИНА
06:30 - збір групи на залізничному вокзалі м. Тернополя.
КОЛОМИЯ
Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут - один з найкрасивіших райцентрів в Україні, неформальна столиця Покуття. Місто часто називають "Воротами Карпат", оскільки через нього проходить один з маршрутів в Яремчу. Окрасою міста є Благовіщенська церква, яка може вважатися найдавнішим зразком гуцульського дерев'яного храму кінець XVI ст. Пройдемося по його австро-угорському центру з екскурсоводом і послухаємо його історії.
МУЗЕЙ ПИСАНКИ або МУЗЕЙ МИСТЕЦТВА ГУЦУЛЬЩИНИ (на вибір)
Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї та обряди, пов'язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, знаного також як «Музей писанки», споруда якого виконана у формі яйця -писанки, висотою 13 м, стала своєрідною рекламою не лише музею, а й усього міста.
Музей народного мистецтва (Коломия) представляє чудові шедеври народних майстрів Гуцульщини. У кожному з вісімнадцяти експозиційних залів, представлений певний вид народної творчості, який прославив гуцульський край та Покутті. Тут можна побачити чудові вироби різьби по дереву, які раніше служили цінними прикрасами історичних і житлових будівель, зразки ковальства, гончарства, вишивки, ткацтва і старовинні музичні інструменти.
ШЕШОРИ
Шешори - мальовниче гуцульське село, де ми з Вами здійснюємо подорож на мальовничі Шешорські сріблясті водоспади. Свою назву вони отримали завдяки потужному голосу і тому, що бризки дуже яскраво поблискують на сонці.
КОСІВ
Косів - справжня столиця гуцульського народного мистецтва. Над самим міським центром піднімаються скелі Міської гори із залишками валів оборонного замку. На горі природа немов вирізала образи фантастичних істот, химерні фігури у вигляді веж старовинних замків і гостроверхих шпилів, що піднімаються в небо.
Традиційний гуцульський ринок - найбільший в Прикарпатті. Тут представлені практично всі вироби гуцульського декоративно-прикладного мистецтва: керамічний посуд, килими, вишиті одяг, вироби із заліза, шкіри, хутра.
МУЗЕЙ НАРОДНОГО ПОБУТУ ГУЦУЛЬЩИНИ (по можливості)
Колоритні комплекти одягу гуцулів, прикраси, вироби з металу, мальована кераміка, витончена різьба по дереву та інкрустація, барвистий текстиль та вишивка. Кожен експонат – це незабутня і яскрава частинка національного духу і культури майстрів-гуцулів.
Переїзд в Чернівці. Поселення в готель в центрі міста.
2 день - 09.03.2018 - ЧЕРНІВЦІ
Сніданок. Продовжуємо дивуватися і захоплюватися красою нашої країни.
Нас вітає Перлина Буковини - Чернівці - один з найкрасивіших міст України. Красивий і неповторний, древній і сучасний із загадковою неперевершеною архітектурою, з чудовою аурою багатонаціональних культурних і духовних традицій, з шармом богемності і романтичності, це місто приваблює своєю історією і своїм сьогоденням.
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Бути в Чернівцях і не відвідати найбільший музей Буковини - це злочин! Сьогодні фонди Чернівецького краєзнавчого музею налічують майже 90 тисяч експонатів, аналогів яким немає. Це оригінальна нумізматична колекція, яка налічує понад 3 тисячі монет; збірка стародруків, колекція холодної та вогнепальної зброї, археологічні знахідки на території Буковини.
Пішохідна екскурсія по "Маленькому Парижу": Турецька площа, Ратуша, з балкона якої, кожен день о 12 годині грає трубач мелодію "Марічки", пішохідна вулиця О. Кобилянської, яку раніше мили водою з милом і підмітали трояндами, Театральна площа, і ще ...
УНІВЕРСИТЕТ
Чернівецький Національний Університет ім. Ю. Федьковича (колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації) — це справжня архітектурна пам'ятка — можна сказати серце Чернівців. Архітектурного комплексу подібного стилю і такої краси не зустрінеш ні в одному місті України.
Його Будівництво тривало 18 років і завершилося в 1882 році. Для цього спеціально були побудовані два цегельних та один черепичний заводи. І щоб вибудувати таку грандіозну споруду, відомим майстрам і будівельникам з Праги і Відня дозволялося класти не більше ста цеглин в день, і кожна цеглина вимірювалася окремо. Університет вражає своєю красою як зовні, так і всередині. Це наш Хогвардз! Побувати там варто, хоча б один раз в житті! (а хто має щастя там навчається)
Вільний час. Самостійне повернення в готель.
3 день - 10.03.2018 - ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЛЯ
07:30 - виселення з готелю. Ранній сніданок. Виїжджаємо на автобусну екскурсію "Дивовижні замки Тернопілля"
ЧОРТКІВ
Поляки, українці, турки, австрійці – за свою багатовікову історію місто змінило багатьох господарів. Ми прогуляємося по його тихими, брукованими вуличками, послухаємо його історії та легенди, піднімемося на замкову гору і насолоджуватимемося прекрасним видом. Дерев'яна церква Вознесіння, Стара Ратуша, Покровський Собор і унікальний Домініканський костел Станіслава - все як на долоні.
ПЛЕБАНОВСКИЙ ВІАДУК
Залізничний арочний міст біля села Плебанівка в Тернопільській області був побудований австрійськими інженерами в 1896 році, коли ця територія була частиною Австро-Угорщини. Мости не рідкість в Західній Європі, а от для нашої країни це справжня дивина. Незважаючи на свій солідний вік, віадук відмінно зберігся і їм досі їздять поїзди. Робимо зупинку на фотопаузу, адже він входить в список "Дивовижні місця України".
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ФОРТЕЦЯ
Теребовля - одне з найстаріших міст України і найдавніше місто Поділля. Перша згадка про нього датується 1097 роком у "Повісті тимчасових років". Це миле, тихе, затишне, грамотно сплановане місто в свій час було столицею Теребовлянського князівства. Ми пройдемося по центру, дізнаємося історію князя Василька Теребовлянського, побачимо оборонну церкву Св. Миколая, монастир кармелітів і костьол Петра і Павла, піднімемося до фортеці. Тут, на високій горі над містом збереглися руїни замку, збудованого на місці давньоруського городища. Його стіни витримали численні напади турків і татар. Багато історій і легенд зберігають вони, але найулюбленіша - про безстрашну Софію Хржановську, яка протрималася у фортеці два тижні під облогою турецької навали.
Повернення в Тернопіль.
16:23 - відправлення поїзда №120 в Запоріжжя
Передоплата 1200 грн
При відмові від поїздки після 22.02.2018 сума передоплати не повертається!
Входить в організаційний збір:
- транспортне обслуговування по марштуру
- 2 ночі в готелі в Чернівцях (номери з усіма зручностями!)
- 2 сніданки
- екскурсійне обслуговування
- автобусна екскурсія "Чудеса Гуцульщини"
- пішохідна екскурсія "Чернівці - маленький Париж"
- екскурсія по чернівецькому краєзнавчому музею
- пішохідна екскурсія "Чернівецький університет - родзинка Буковини"
- автобусна екскурсія "Замки Тернопілля"
- супровід представником по всьому маршруту
- страховка
Додатково оплачується:
- жд квитки
- харчування
- особисті витрати
- вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (музей Писанки - 25 грн, музей мистецтва Гуцульщини - 40 грн, чернівецький краєзнавчий музей - 20 грн, Теребовлянський замок - 15 грн)
Кожному учасникові поїздки - пам'ятний подарунок від "Глобус України"!
Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом:
07.03.2018 в 14:30-відправлення потяга №041 Дніпро - Трускавець. Прибуття в Тернопіль 08.03.2018 у 06:30
10.03.2018 відправлення поїзда №120 від станції Тернопіль у 16:23. Прибуття в Запоріжжі 11.03.2018 в 14:35