30.12 - 02.01.2024 (4 дні) + поїзд
ЧЕРНІВЦІ 2024 - НОВИЙ РІК НА БУКОВИНІ
Орг. зібр: 4975 грн + поїзд

Новий Рік 2024 в Чернівцях та катання на лижах Сонячна Долина


Програма подорожі:

29.12.2023
Відправлення із Запоріжж

30.12.2023
Збір групи на вокзалі м. Тернопіль. Початок подорожі

МУЗЕЙ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ 
У музеї діє експозиція музичних інструментів від найдавніших до сучасних, на яких кожен охочий може зіграти та стати співучасником імпровізованого концерту, відгадати мелодію. Це незабутнє спілкування зі світом звуків, музики, легенди та правдиві історії виникнення музичних інструментів. Подібних музеїв в Україні одиниці. 

ЗАРВАНИЦЯ
Серед красивої та чарівної природи Поділля розташоване село Зарваниця. Нині це місце відоме Зарваницьким Марійським монастирем - головним духовним центром Греко-Католицької церкви. Народний переказ оповідає про київського ченця, якому тут з'явилася уві сні Діва Марія і повеліла заснувати монастир. Також тут знаходиться оригінал чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької (1240) - однієї з найдавніших в Україні та Священне джерело, біля якого з'явилася Божа Матір.

БУЧАЧ 
Місто Бучач - один із наймальовничіших райцентрів Поділля розташоване на високих берегах р. Стрипи. Численні пам'ятки архітектури, висока вежа Ратуші, шпилі костелів, бані церков, руїни замків, скульптури Пінзеля, вузькі вулички, сходи з вулиці на вулицю надають місту привабливого вигляду. Центром просвіти Бучач став на поч. XIX ст., коли при Василіанському монастирі було засновано гімназію. Тут народився письменник, лауреат Нобелівської премії Шумель Йосеф Агнон. Місто відоме виробництвом коньяків торгової марки "Бучач", основу якого заклав граф Потоцький.

Поселення в готель.

31.12.2023
08:30 Сніданок. Попереду цікавий екскурсійний день!

Нас вітає Перлина Буковини - Чернівці - одне з найкрасивіших міст України. Гарне і неповторне, давнє і сучасне, з загадковою неперевершеною архітектурою, з чудовою аурою багатонаціональних культурних і духовних традицій, з шармом богемності і романтичності, це місто приваблює своєю історією і свєю автентичністю. 

Пішохідна екскурсія "Маленьким Парижем": Турецька площа, Ратуша, з балкона якої, кожен день о 12 годині трубач грає мелодію "Марічки", пішохідна вулиця О. Кобилянської, яку раніше мили водою з милом і замітали трояндами, Театральна площа, і ще ...

УНІВЕРСИТЕТ
Чернівецький Національний Університет ім. Ю. Федьковича ( колишня резиденція митрополитів Буковини й Далмації) — це справжня архітектурна пам'ятка — можна сказати —  серце Чернівців. Архітектурного комплексу подібного стилю і такої краси не зустрінеш в жодному місті України. 
Його Будівництво тривало 18 років і завершилося в 1882 році. Для цього спеціально були побудовані два цегельних і один черепичний заводи. Цікаваий факт - щоб вибудувати таке грандіозне спорудження, відомим майстрам і будівельникам з Праги та Відня дозволялось викладати не більш ніж 100 цеглин на день, і кожна цеглина вимірювалась окремо. Університет вражає своєю красою як зовні, так і всередині. Це наш Український Хогвардз! Побувати там варто, хоча б один раз в житті! (а хтось ще й має щастя там вчиться)

 Повернення в готель. Підготовка до Свята.

З НОВИМ 2024 РОКОМ!

01.01.2024

10:00 - пізній сніданок. А чи не поїхати нам у Сонячну Долину? 

Сонячна Долина - гірськолижний комплекс, неподалік Чернівців У нас буде час погуляти, відпочити в колибі, переглянути барвисті світлини, покататися на витягах, а може, й на лижах, санках чи сноубордах (за бажанням, за дод. плату).

02.01.2024
Виселення з готелю. Переїзд до Тернополя.
Посадка на поїзд.

Організаційний збір: 4975 грн + поїзд

Входить до організаційного збору:
- транспортне обслуговування за маршрутом
- проживання в готелі (3 ночі) - 2-3 місні номери з усіма зручностями
- 3 сніданки
- екскурсійний супровід
- страхування
- барвистий фотозвіт

Додатково оплачується:
- залізничні квитки
- додаткове харчування
- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
- прокат гірськолижного обладнання
- абонементи на підйомники
- трансфери до гірськолижних спусків
- сауна
- новорічна програма (уточнюється)
- особисті витрати

Кожному учасникові поїздки - приємний подарунок від "Глобус України"!

Передоплата за тур - 2500 грн
При відмові від поїздки після 10.12.2023 сума передоплати не повертається!

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24; 096 218 60 33 
Анютка 093 018 28 49; 096 048 56 85 

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Приєднуйтесь до телеграм-каналу "Глобус України"

 

Отзывы клиентов