02.12 – 03.12.2023 (2 дні + поїзд)
КАРПАТИ - В ГОСТІ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Орг. збір: 2390грн + поїзд


Незалежно від віку, кожному з нас, інколи, хочеться відчути себе героєм казки і повірити в диво! Може в повсякденному житті чудеса трапляються не так часто, як ми їх чекаємо, але якщо повірити в диво, ймовірність того, що воно відбудеться, збільшується в рази. Принаймні, у садибі Святого Миколая і дорослі, і діти отримають не тільки подарунки, але і незабутні враження на все життя!

Карпати екскурсія Тустань та Дрогобич на Святого Миколая

Програма поїздки:

0 день - 01.12.2023

14:20 - відправлення поїзда №41 від станції "Дніпро Головний"

1 день - 02.12.2023

05:40 - прибуття в м. Тернопіль. Збір групи на залізничному вокзалі. 
Сідаємо в автобус і починаємо нашу екскурсійну програму.

ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ
Здалеку місто-фортеця Тустань нагадує гору з фільму Володар кілець або Хоббіт - вона так само загадково видніється в ранковому тумані, і так само велично височить у вечірній час. Історія Тустані починається ще в ХІІ столітті. Основу фортеці заклали слов'янське плем'я білих хорватів, яким судилося стати одними з предків сучасних українців. Це був дійсно важливе, міжнародного значення, місто-фортеця, про що свідчать археологічні знахідки: тут платили мито навіть арабськими дирхемами, монетами з чистого срібла.
Залишки цієї фортеці унікальні, вони не мають аналогів у Європі. Тому Тустань, разом з Урицькими скелями, включена до складу Державного історико-культурного заповідника.

НА ГОСТИНИ ДО  СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Цієї зими справжнісінький Святий Миколай разом зі своїми казковими помічниками гостює в Карпатах та щиро запрошує до своєї резиденції діточок та всіх дорослих, що не втратили віру у дива!
Усе у хатинці дідуся викликає щире захоплення та відчуття свята – атмосфера, неймовірні декорації та дух дива. Святий Миколай щороку отримує масу листів від дітей і з допомогою своїх помічників виконує найзаповітніші дитячі бажання.  
Дітлахи отримають подарунок з рук Святого Миколая, загадають бажання біля ялинки самого шанованого в Україні святого. Подейкують, що якщо загадати бажання торкнутися однієї з іграшок на ялинці і відчути при цьому тепло, то бажання неодмінно збудеться. А ще тут можна посидіти на колінах у Чудотворця, поділитись з ним своїми бажаннями, взяти участь у майстер-класі з розмальовування новорічних іграшок, зробити фото на пам’ять та отримати смачного святкового гостинця.

Переїзд в Трускавець. Поселення в готель. Вільний час.

2 день - 03.12.2023

08:00 - виселення з готелю (не забуваємо свої речі).

ДРОГОБИЧ
Дрогобич – один з найбільш недооцінених міст Західної України. До наших днів дійшли красиві українські дерев'яні церкви, одна з яких входить до складу Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО дерев'яних церков в Україні та Польщі.
Вважається, що дрогобицька церква Святого Юра – найгарніша і найкраще збережена серед дерев’яних церков України. За всю історію церкву декілька разів ремонтували, але до наших днів вона збереглася практично у первозданному вигляді.
В Дрогобичі народилися і жили Юрій Котермак (учений 15 століття, ректор Болонського університету), Бруно Шульц (художник і письменник), Маурицій Готтліб (художник), Іван Франко (письменник, поет і журналіст), Ірена Фріш (єврейська письменниця)... і багато інших. Дрогобич - прихований скарб Львівської області.

СОЛЕВАРНЯ
Під час подорожі ми відвідаємо стародавню солеварню. Ще в XI столітті місто прославилося, як центр видобутку солі.  Під час екскурсії  дізнаємось , як давнім, понад 700-літнім способом видобувають і виварюють сіль, як її сушать, фасують, яким це виробництво було колись, яким є тепер і яким може стати у майбутньому!
Підприємство-музей, що безперервно діє з ХІІІ ст. й до сьогодні, та по праву вважається одним із найстаріших постійно діючих промислових підприємств в світі та найстарішим в Україні.

Переїзд на вокзал м.Дрогобич

14:04 – відправлення поїзда №42 від станції м. Дрогобич (або ваш час)

Організаційний збір: 2390грн + поїзд

Входить в організаційний збір:
- трансфер Запоріжжя - Дніпро (їдемо поїздом з Дніпра)
- транспортне обслуговування за маршрутом
- екскурсійний супровід
- проживання в готелі, м. Трускавець (1 ніч)
- харчування  (сніданок)
- страхування
- супровід нашим представником по маршруту

Додатково оплачується:
- квитки на потяг
- харчування (крім сніданків) 
- вхідні квитки: Резиденція Миколая 250 грн (оплачують тільки діти, батьки участі не беруть і не оплачують), скелі Тустань - 90/45 грн, солеварня - 100/50 грн, церква Св. Юра - 100/50 грн
- сувеніри
- додаткові витрати

Аванс 1000 грн за особу
При відмові від туру після 10.11.2023 сума авансу не повертається

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад потягів може змінюватися): 
01.12.2023 о 14:20 відправлення поїзда №41 від станції Дніпро головний. Прибуття до ст. Тернопіль 02.12.2023 о 05:40
03.12.2023 відправлення поїзда №42 від станції Дрогобич о 14:04. Прибуття до ст. Дніпро головний 03.12.2023 о 09:40

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24; 096 218 60 33 
Анютка 093 018 28 49; 096 048 56 85 


Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Приєднуйтесь до телеграм-каналу "Глобус України"

 

Відгуки клієнтів