25.08 - 27.08.2023 (три дні + поїзд)
"Три магніти Поділля" - довгоочікувана екскурсія від "Глобус України" 
Орг. збір: 2790 грн + квитки на поїзд


Три екскурсійні магніти: квітка на камені – загублений світ – давня фортеця
Таємнича Бакота: скельний монастир – шалені краєвиди – катання на катері
Три замки: Кам'янець-Подільський – Хотин - Маліївці

Пригоди починаються разом із "Глобус України"!

кам\\\\\\\\\\\\\\\\\'янець подільський екскурсія із Запоріжжя глобус україни


Програма подорожі: 

0 день – 24.08.2023
Відправлення поїзда із Запоріжжя (або Вашого міста) 

1 день – 25.08.2023

10:00 - збір групи на залізничному вокзалі м. Хмельницький. Початок екскурсійної програми. 


СУТКІВЦІ
Тут знаходиться одна з найнезвичайніших церков Західної України. Щось подібне є тільки у Франції. Спочатку вона була побудована як оборонна споруда, а вже в 15 столітті перебудована під церкву. Збереглися і дзвони, і бійниці, і оборонний рів.
Неподалік знаходяться руїни сутковецкого замку. Згідно з легендою, вони були з'єднані між собою підземними ходами, відгалуження яких вели аж до Кам'янець-Подільського.

МАЛІЇВСЬКИЙ ВОДОСПАД
Ще на початку 19 століття Маліївці вважалися однією з перлин Поділля. Головною визначною пам'яткою села є садиба Орловських, на півдні якої розбитий величезний ландшафтний парк. Спочатку форма парку представляла собою кленовий лист, але сьогодні цю подібність складно вловити. Незважаючи на запустіння, все ще можна побачити сосни віком понад два століття і найголовніше - водоспад.
Більшість туристів, проїжджають повз, а даремно, тому що саме тут можна побачити єдиний в Україні водоспад з джерела. У минулі часи кожен поважаючий себе господар садиби прагнув наповнити парк всілякими дивами. Тому тут був побудований рукотворний 18-метровий водоспад.

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Поселення в готель.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
"Це місто зачаровує своїм романтичним настроєм, тут легко дихати і мріяти, любити і відчувати кожну мить життя на повну. Місто легенд, дивовижних пейзажів і захоплюючих історій" - так відгукуються про Кам'янець-Подільський численні туристи і називають його «перлиною в камені». Під час нашої екскурсії ми: пройдемося по Замковому (Турецькому) мосту, оглянемо Старе місто, з його середньовічними будинками і драконами, зайдемо в Вірменський квартал, подивимось Ратушу, прогуляємось Площею Ринок. Ми побачимо чудові храми міста: Вірменський собор, Миколаївський храм - найдавніший на Подолі, Римсько-Католицький костел Петра і Павла, костел Тринітаріїв і Домініканський.

Вільний час.

2 день – 26.08.2023
Сніданок в готелі.

КАМ'ЯНСЬКА ФОРТЕЦЯ
Не випадково, Кам'янець-Подільську фортецю називають замком. Коли гуляєш по ній і себе відчуваєш трохи в казці. Немов продовження кам'яних скель височать башти фортеці. До складу фортеці входять аж одинадцять башт і кожна має свою назву і свою історію. Наприклад, найвища вежа названа Папською, тому що була побудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув'язнений Устим Кармелюк.
Крилатою стала фраза турецького хана Османа, який 1621 р підійшов до стін фортеці і запитав, хто так її зміцнив. «Сам Бог», - відповіли хану. «Тоді нехай Бог її і бере», - відповів Осман, відводячи свої війська.
Повернення до готелю. Вільний час.

БАКОТА
Кто був на Поділлі та не бачив Бакоти, може зарахувати себе до категорії людей, які були в Римі та не побачили Колізею.
Бакота в перекладі з давньослов’янської мови означає "бажане, чудове місце". Розташоване воно на березі Дністра, на території Національного природнього парка «Подільскі Товтри».
Бакота - давня столиця «Русі Дольної», яка входила до складу Галицько-Волинського князівства і була важливим торгівельним портом за часів Київської Русі. 
Але зараз такого поселення ви не знайдете на мапі України. Там, де колись була Бакота – тече ріка Дністер. Бакота зачаровує туристів своїми мальовничими краєвидами, високими скелями та прозорою лазурною водою.

У Бакоті Ви побачите найдавніший на придністровських землях чоловічий монастир. Недаремно це найстаріший монастир, адже в Бакоті, на високій 120-метровій білій скелі ще в ХI столітті він був створений, більша частина приміщень якого була в печерах.

Особливої уваги заслуговує висока кам’яна скеля на берегу Дністра – “Курник”. Це урочище завжди порівнювалось з місцем, яке мало велику природню силу та зберігало у собі безліч таємниць. Існує версія, що саме скеля «Курник» описана в поемі О.С. Пушкіна “Руслан і Людмила”.
УВАГА! Візьміть із собою купальні принади - буде пауза на березі річки (звісно, якщо нам дозволить погода).

3 день – 27.08.2023
Сніданок в готелі. Виселення з готеля.

ХОТИН
Фортеця Хотин, заснована у XII столітті, визначається своєю могутністю і величчю. Вона розташована на високому скелі, що виступає над річкою Дністер, і має стратегічне значення через своє положення на перехресті торгівельних шляхів. Фортеця служила оборонним пунктом та символом влади протягом багатьох століть. Ми дізнаємось про важливі події, які відбувались тут і про видатних лідерів, які контролювали фортецю протягом історії.
Фортеця Хотин привернула увагу кінематографістів завдяки своїй мальовничій атмосфері та вражаючій архітектурі. Декілька відомих фільмів були зняті у цій історичній локації. Такі як – «Тарас Бульба», «Захар Беркут», «Дартаньян та три мушкетери», а також останній хіт українського кінематографа «Козаки. Абсолютно брехлива історія».

Трансфер на залізничний вокзал м Хмельницький.

15:24 - Відправлення поїзда в Запоріжжя (або в Ваше місто)

Організаційний збір: 2790 грн + квитки на поїзд

Входить до організаційного збору:
- транспортне обслуговування за маршрутом подорожі
- 2 ночі в готелі в Кам'янець-Подільському (2-3 місні номери з усіма зручностями)
- 2 сніданки
- автобусно-пішохідна екскурсія «Родзинки Поділля: Маліївці і Сутківці»
- пішохідна екскурсія «Кам'янець-Подільський - квітка на камені»
- пішохідна екскурсія «Легенди Кам’янецької Фортеці»
- автобусно-пішохідна екскурсія «Бакота - незвіданий світ»
- автобусно-пішохідна екскурсія «Хотин – на зламі віків»
- страхування
- супровід нашого представника по всьому маршруту (починаючи з Запоріжжя) !!!
- незабутні враження
- яскравий фотозвіт

Додатково оплачується:
- харчування
- особисті витрати
- вхідні квитки згідно з програмою туру
- прогулянка на катері
- квитки на поїзд Ваше місто - Хмельницький - Ваше місто

Аванс 1500 грн за особу

При відмові від туру після 10.08.2023 сума авансу не повертається

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад поїздів може змінюватися):
24.08.2023 о 18:57 відправлення поїзда №86 від станції Запоріжжя-1. Прибуття в місто Хмельницбкий 25.08.2023 о 09:49
27.08.2023 відправлення поїзда №86 від станції Хмельницький о 15:12. Прибуття в місто Запоріжжя 28.08.2023 о 06:45


ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49


Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Компанія не несе відповідальності за стан українських доріг, погодні умови та через затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Відгуки клієнтів