Соковита Полтава - гастротур від "Глобус України"!
Орг. збір: 1570 грн


- найсмачніші галушки Полтави
- наймиліший контактний зоопарк
- красуня Біла Альтанка
- садиба славнозвісного Івана Петровича Котляревського
- єдиний в Україні музей пива та самогону (з дегустацією)
- гастровідпочинок та релакс

Програма подорожі:

06:00 - виїжджаємо із Запоріжжя

ПОЛТАВСЬКІ ГАЛУШКИ
Галушки є важливою частиною полтавської кухні та культури. Вони відзначаються своєю унікальністю та є символом гостинності Полтавщини. Відвідуємо найкращій заклад з галушками (за версією самих полтавчан) та перевіримо "чим же вони такі унікальні".


КОНТАКТНИЙ ЗООПАРК
Чудовий мінізоопарк із доглянутою територією надає сил на цілий день. Тут тваринки гуляють на вільному просторі - кролики різних кольорів, лебеді, чкачечки, фазани та нутрії. Деякі кролики навіть можуть підійти близенько та дати себе погладити. Неймовірні відчуття! 


КРАСУНЯ ПОЛТАВА
Полтава – місто великої історії з неймовірною кількістю важливих подій. 
Почнемо екскурсію з видатної пам'ятки української архітектури в стилі модерн - Полтавського краєзнавчого музею (колишнього губернського земства).
Далі відвідаємо один з "семи чудес Полтави" - її центр та символ - Круглу Площу, яка привертає увагу своєю унікальною архітектурою. В центрі площі розташований сад із монументом Слави, присвяченим сторіччю перемоги над шведами. Звідси наш маршрут прокладений до колишньої цитаделі Полтави - на Іванову гору. 
Під час прогулянки Соборною площею, ми побачимо недавно відновлений Свято-Успенський собор, який був поновлений у 2000-х роках після руйнування в 1934 році. Поруч розташована садиба Івана Котляревського, де народилися такі великі твори, як "Енеїда", "Наталка Полтавка" та "Москаль-чарівник". Ми насолодимося величезною панорамою міста, спостерігаючи з Білої альтанки, і дізнаємось цікаву легенду, пов'язану з формою цієї альтанки у вигляді підкови. Звісно ж, не можна залишити Полтаву без того, щоб зробити фото біля пам'ятника видатній полтавській галушці.


САДИБА-МУЗЕЙ ІВАНА КОТЛЯРЕВСЬКОГО
Екскурсія до садиби Івана Котляревського в Полтаві - це можливість подорожувати в часі та пізнати життя та творчість видатного українського поета, драматурга і письменника. 
Ми перетнемо поріг особняка, де сам поет провів багато років свого життя та створив свої найвидатніші твори. Екскурсійний гід розповість нам про життя та родину Івана Котляревського, розкаже про основні події його біографії та вплив на українську літературу.
Особливу увагу приділемо поемі "Енеїда" - найвідомішому твору Івана Котляревського. Ми дізнаємось про історію створення та значення цієї поеми для української літератури та сучасної української мови.

МУЗЕЙ ПИВА Й САМОГОНУ
Колись, на території Абазівки проживав Михайло Васильович Абаза – дуже заможна людина, у якого була гуральня. Тут зупинялися багато породожуючих, навіть й Тарас Григорович Шевченко. Бо заклад був відомий на всю Полтавщину.
Зараз тут знаходиться єдиний в Україні музей «Пива і самогону». Пивні кружки і склянки різних часів і з багатьох країн світу, апарати для виробництва пива і самогону, книги із цих тем, сировина, із якої народжувався пінний напій – усе це та багато іншого можна побачити в етномузеї.
Будемо дивитись! Будемо дізнаватись щось новеньке! Будемо дегустувати.


22:00 - повернення в Запоріжжя

Організаційний збір: 1570 грн
Аванс - 700 грн за особу.

У разі відмови від подорожі менше ніж за сім днів до початку, сума авансу не повертається.

Входить до організаційного збору:
- транспортне обслуговування за маршрутом
- відвідання контактного зоопарку
- автобусно-пішохідна екскурсія "Красуня Полтава"
- екскурсія в музей-садибу Івана Котляревського
- екскурсія та дегустація "Музей Пива та Самогона"
- страхування

За додаткову плату:
- вхідні квитки в музей-садибу Івана Котляревського (30 грн)
- сувеніри
- харчування


ЗУПИНКИ в Запоріжжі: пл. Маяковського - КЗ ім. Глінки - Каховська

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49


Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA 

 

Відгуки клієнтів