18.05 - 19.05.2024 (2 дні екскурсій)
Чигирин та Черкаси – козацькому роду нема переводу!
Незвичне поєднання в одному турі від «Глобус України»!
Орг. збір: 2750 - 2950 грн

Чигирин та Черкаси тур із Запоріжжя

Холодний Яр - дуб Максима Залізняка тур по Україні

Програма подорожі:

День 1 – 18.05.2024

06:00 Виїзд із Запоріжжя

ЧИГИРИН
Чигирин розташований в Черкаській області на березі річки Тясмин, і має багату історію, пов'язану з Козацькою добою та впливовими родинами. Свого часу саме Чигирин був столицею українських гетьманів. 
Під час екскурсії ми дізнаємось багато цікавих фактів про історію Чигирина та його роль у формуванні української державності. Прогуляємось по стародавніх стінах Чигиринського замку – фортеці Богдана Хмельницького, послухаємо його історію, відвідаємо Хрестовоздвиженський кафедральний собор, дізнаємось про історичні події та видатних постатей, пов'язаних з цим містом.

СУБОТІВ
Село Суботів, що колись було родовим хутором Хмельницьких, мало вагомий вплив на події української історії. Саме після захоплення Суботова в 1648 році чигиринським підстаростою Чаплинським, Богдан Хмельницький розпочав повстання українського народу проти Польщі. Саме в Суботові знаходилася його улюблена резиденція - палац на високих валах. Цікаво, що ці вали, разом зі знаменитою Ільінською церквою, збереглися до наших днів.
Зараз Суботів є відомим та визнаним музейним комплексом, що реконструює селянське життя XIX століття та відображає етнографічну спадщину українського народу. Ільїнська церква є однією з головних пам'яток музейного комплексу Суботів. Кожен з нас бачив її багато разів, адже саме вона зображена на п'ятигривневій купюрі. Чигирин Богдан Хмельницький
Суботів церква 5 гривень

ХОЛОДНИЙ ЯР
Цей район славиться своєю красою, унікальним ландшафтом та багатошаровою історією. Під час екскурсії в Холодний Яр, ми дізнаємося неймовірні теорії про виникнення цієї складної системи яруг і балок. Дізнаємось історію воєводи Мирослава та його дружини Мотрони, яка заснувала Мотронинський монастир. Відвідаємо монастирський ставок, який мав особливе значення для гайдамаків, що освячували свої шаблі в цьому місці. Також спробуємо осягнути величезний дуб Максима Залізняка, одне з найстаріших дерев в Україні, який вважається живим серцем Холодного Яру.

ЧЕРКАСИ
Черкаси, засновані у XIII столітті як оборонний форпост, є незвичайним містом, яке відіграло значну роль у історії України. Черкаси були важливим центром формування козацтва. Його назву пов’язують із козаками-черкасами, що проживали в цій місцевості.
Черкаська фортеця, Затишний острів, Хрещатик та Тарас Шевченко - ось чим славиться місто зараз!

ПОСЕЛЕННЯ В ГОТЕЛЬ
Вільний час

Холодний яр тур по Україні

Дуб Залізняка тур по Україні

Холодний яр Дуб Залізняка тур по Україні

День 2 – 19.05.2024

09:00 – виселення з готелю

ХРАМ «БІЛИЙ ЛОТОС»
Екскурсія до храму Білий Лотос у Черкасах - це знайомство з духовним світом, естетичним задоволенням від його краси та можливість поглибити свої знання про східну філософію та практику. Це місце, де можна знайти внутрішню гармонію й відчути спокій душі.
Цікавий факт – це найбільший будистський храм в Європі. І він радо відкриває свої двері поціновувачам краси та шукачам гармонії.
Храм Білий Лотос розташований на високому холмі, що дозволяє насолодитися чудовим панорамним видом на навколишній ландшафт. Звідси відкриваються неперевершені краєвиди річки Дніпро та мальовничої природи Черкащини. Це створює чудову атмосферу для медитації, роздумів та зосередження.

ЧЕРКАСЬКИЙ ЗООПАРК
Екскурсія в Черкаський зоопарк - це захоплююча можливість побачити та дослідити різноманітний світ тварин. Створений на основі зоокуточку юннатів зараз зоопарк налічує вже понад 250 тварин. Лемури та тамарини, лисиці та видри, олені та зубри, леопарди та леви – цих, а ще багатьох інших тварин ми побачимо під час відвідування Черкаського зоопарку «Рошен».

22:00 – повернення до Запоріжжя

Організаційний збір:
Дорослі – 2950 грн
Діти до 12 років – 2750 грн


Аванс - 1300 грн за особу
При відмові від поїздки менш ніж за 10 днів до початку сума авансу не повертається.

Черкаси буддийський храм тур по Україні

Черкаси буддийський храм тур по Україні

Черкаси зоопарк рошен тур по Україні

Черкаси зоопарк рошен тур по Україні


Входить до організаційного збору:
- транспортне обслуговування по маршруту
- проживання в готелі (2-3 місні номери з усіма зручностями)
- сніданок
- автобусно-пішохідна екскурсія «Козацькими слідами: Чигирин – Суботів – Холодний Яр»
- екскурсія до храму «Білий Лотос»
- наш супровід
- страхування

За окрему плату:

- харчування
- Черкаський зоопарк «Рошен» - 150/120 грн
- вхідні квитки до храму «Білий Лотос» - 200грн
- вхідні квитки на об’єкти – близько 100 грн
- власні витрати

Відправлення: пл. Маяковського - КЗ ім. Глінки - Каховська

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA 


‼Компанія не несе відповідальності за затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Черкаси тур по Україні

Черкаси інсталяція висока нота тур по Україні

Черкаси дамба тур по Україні

Замовлення туру

Відгуки клієнтів