25.05 - 26.05.2024 (2 дні + поїзд)
Калейдоскоп Поділля: Верхівня - Бердичів - Летичів - Меджибіж
Орг. збір: 2450 грн + поїзд

Калейдоскоп Поділля: Верхівня - Бердичів - Летичів - Меджибіж

Програма подорожі:


ДЕНЬ 0 - 24.05.2024 
18-57 Виїзд із Запоріжжя, поїзд №86

ДЕНЬ 1 - 25.05.2024
07:00 – збір групи на вокзалі м. Козятин

ВЕРХІВНЯ
В старому парку села Верхівня розташований двоповерховий чепурний будинок з білими колонами. Біля входу знаходиться меморіальна дошка з написом: "У цьому будинку в період з 1847 до 1850 року проживав видатний французький письменник Оноре де Бальзак".
Колись ця будівля, так само, як і весь селище Верхівня, належала польській поміщиці Єві Ганській, яка пізніше стала дружиною Бальзака. Верхівнянська садиба є унікальною пам'яткою історії, архітектури та садово-паркової культури кінця XVIII – початку XIX століття і занесена до Державного реєстру національного культурного надбання.
Дізнаємось більше про палац, історію кохання Евеліни на Оноре, палке листування двох закоханих на відстані мрійників, та життя Оноре у Верхівні під час екскурсії до музею Оноре де Бальзака.

БІЛОПІЛЛЯ. МУЗЕЙ ХЛІБА
В 1986 році у справжному старовинному вітряку XVIII століття створили унікальний Музей хліба.
Експозиція музею розміщена на першому та другому поверхах млина і знайомить відвідувачів з історією хліба, починаючи з найдавніших часів і до сьогодення. У господарській споруді представлені знаряддя праці хліборобів XIX – початку ХХ століття.
Цікаве місце – 100% варте уваги. Переконаймося в цьому під час відвідування.Верхівня екскурсія тур Бальзак

Бальзак Верхівня тур по Україні

Музей хлібу екскурсія Глобус України тур

ЧЕРВОНЕ. ПАЛАЦ ГРОХОЛЬСЬКИХ – ТЕРЕЩЕНКО
У селі Червоне стоїть вражаюча триповерхова будівля в стилі неоготики з двома вежами, яка була споруджена польським магнатом Адольфом Грохольським у 1851 році. Навіть напівзруйнований, палац Терещенків все ще зачаровує своїм величним виглядом, виринаючи із хащів саду. Будівля має форму чотирикутника та декорована трьома вежами, а дві інші вежі служать окремими павільйонами. Цікаво, що навіть конюшня та господарські споруди побудовані в неоготичному стилі.
Перед головним входом до палацу розкинувся сад з чавунним фонтаном, а на площі села Червоне можна побачити інший фонтан з унікальною чавунною скульптурою "Три грації", замовленою у Франції самим Терещенком.

БЕРДИЧІВ
Упродовж кількох століть Бердичів був відомий як торгове місто. Тут переплелись дивним чином українська, польська та єврейська культури. 
Чи не найбільш відоме й визначне місце Бердичева – фортеця Кармелітського монастиря. Знаменитий монастир босих кармелітів заклали у XVI столітті. Спершу це був замок заможної родини Тишкевичів, що володіли цією територією у той період.
Ще одна пам’ятка архітектури — костьол Святої Варвари, який було споруджено у 1759–1781 роках. 14 березня 1850 р. в костьолі, який діє і в наш час, вінчався із графинею Евеліною Ганською великий французький письменник Оноре де Бальзак.
Бердичів

МАХНІВКА. МОГИЛА ТОМАША ПАДУРИ
Тимко́ Паду́ра — українсько-польський поет, композитор та торбаніст. Автор низки пісень про козаків. Нащадок дрібношляхетської родини, що відбилося на його світогляді. Як польський патріот наполягав на необхідності спільної боротьби поляків та українців за незалежність. Він народився і виріс на Житомирщині.Дізнаємос більше про унікальну та талановиту людину, що є автором відомої козацької пісні «Гей, соколи». 

ЧЕРЕПАШИНСЬКИЙ КАР’ЄР
Лише в 44 км від Вінниці є місце, яке відоме в Україні як вінницькі Мальдіви – неймовірно красивий Черепашинський кар’єр. Його блакитна вода постійно приваблює туристів та дайверів. Дивлячись на казкові пейзажі важко уявити, що тут колись було болото з черепахами – звідси й назва. А зараз – це туристичний магніт Вінничини. Відвідаємо його під час нашого туру.

ГОТЕЛЬ
Після насиченого екскурсійного дня ми повернемось до Вінниці.
Розміщення в готелі. Вільний час.

ДЕНЬ 2 - 26.05.2024

ХМІЛЬНИК. ПАЛАЦ ГРАФА КСІДО
Місто Хмільник окрім лікувальної радонової води відомо в Україні завдяки казковому палацу графа Ксідо.  Ця архітектурна перлина розташована на вершині гори, високо над мальовничими берегами річки Буг. Це майже казковий палац, що належав загадковому графу Ксідо, якому, нажаль, ніколи не довелося прожити в своєму власному творінні.

ЛЕТИЧІВ
Найстарша пам'ятка Летічева - залишки замку легендарного роду Потоцьких і п'ятиметрова статуя Устіма Кармелюка (українського Робін Гуда). Ми дізнаємося історії про подвиги та провали цього знаменитого волинського розбійника. Обов'язковим пунктом програми буде відвідування Домініканського монастиря. Адже саме в Летічеве знаходиться образ Богоматері, зроблений за зразком ікони римської базиліки Санта Марія Магіора (собору Св. Петра). Чудотворна ікона Летічевской Богородиці є покровителькою Поділля і пережила всі зміни влади, дивом рятуючись від знищення.

МЕДЖИБІЖ 
Величний замок на місці впадання р. Бужок в Південний Буг, де в XI-XIII ст. стояв давньоруське місто Межібож, почали зводити в 1362р князі Коріатовічі (Корятовичі), які отримали ці землі від великого князя Литовського Ольгерда. Замок Меджібожа або «Білий Лебідь» завдяки своєму розташуванню неможливо не помітити. Це, мабуть, другий за популярністю замок Хмельницького регіону (після Кам'янець-Подільського). Замок прикрашають три вежі: північна — триповерхова, північно-західна – Лицарська вежа з амбразурами і південна – найбільша вежа зі складною конструкцією. Внутрішній двір прикрашає замковий храм з високою покрівлею.  Навіть в напівзруйнованому стані він вражає своїми могутніми, колись неприступними, стінами.


17:07 – відправлення поїзда із Винниці

Організаційний збір: 2450 грн

Аванс - 1500 грн за особу.
У разі відмови від подорожі менш ніж за 10 днів до початку, сума передплати не повертається.

Хмільник палац графа Ксідо

Хмільник тур із Запоріжжя
Входить до організаційного збору: 
- транспортне обслуговування за маршрутом "Калейдоскоп Поділля - палаци, постаті та події"
- проживання в готелі (2-3 місні номери з усіма зручностями)
- екскурсія "Верхівня - історія кохання Оноре де Бальзака"
- екскурсія в Музей Хліба
- автобусно-пішохідна екскурсія "Всі шляхи ведуть в Бердичів"
- авобусно-пішохідна екскурсія "Замки Поділля: Хмільник - Летичів - Меджибіж" 
- страхування
- супровід

За додаткову плату: 
- квитки на поїзд Запоріжжя - Козятин, Вінниця - Запоріжжя
- харчування
- вхідні квитки
- особисті витрати

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад поїздів може змінюватися):
24.05.2024 о 18:48 відправлення поїзда №86 від станції Запоріжжя-1. Прибуття до станції Козятин-1 25.05.2024 о 06:58
26.05.2024 відправлення поїзда №86 від станції Вінниця о 17:07. Прибуття в місто Запоріжжя 27.05.2024 о 06:30


ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

‼Компанія не несе відповідальності за затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Хмільник озеро лебеді

Оноре де Бальзак парк

черепашинський кар\\\'єр Україна

Відгуки клієнтів