06.10 - 08.10.2023 (3 дні + поїзд) Івано-Франківськ - незабутня Галичина
Організаційний збір: 3380 - 3250 грн (+ квитки на поїзд)

Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію до мальовничого міста Івано-Франківська! Ми познайомимо вас з цікавими історичними та культурними пам'ятками міста та його навколишніх околиць: центр міста, парк Давній Галич, Карпатський трамвайчик, Манявський скит, Гошевський монастир, водоспад та екстрім тур на ЗІЛах. Вихідні пройдуть як одна мить!

івано-франківськ тур із Запоріжжя

Програма подорожі:

День 0 - 05.10.2023

13:06 - відправлення із Запоріжжя поїздом №006


День 1 - 06.10.2023 - МАНЯВСЬКИЙ ВОДОСПАД

07:35 - збір групи на вокзалі в Івано-Франковську. Початок екскурсійної програми

БЛАЖЕННИЙ КАМІНЬ
За легендою, саме на цьому камені розташувались перші поселення монахів, що втікаючи від татар, шукали місце для оселення. Монахи вирішили, що залишаться там, де вода така ж смачна, як і їх освячена вода, що вони взяли з собою із іншого монастиря. Така вода була знайдена монахами саме біля Блаженного Каменю.

МАНЯВСЬКИЙ СКИТ 
Найдавніший у Карпатах православний монастир, є однією з найвідоміших історичних пам'яток  Прикарпаття. Цьому монастирю, розташованому в мальовничому карпатському міжгір'ї вже майже чотириста років. Тутешні ченці освоювали багато ремесла і лікували людей за допомогою своїх незвичайних здібностей. Благочестя і працьовитість ченців, старанність у молитвах і старання в роботі зробили свою справу – на території сучасного скиту дуже багато чудотворних і цілющих місць, у незвичайних властивостях яких могли переконатися всі відвідувачі.

МАНЯВСЬКИЙ ВОДОСПАД 
Неповторна і архаїчна природа навколо водоспаду - тут густо ростуть мохи і папороті, які надають особливий шарм цього місця. Це дійсно один з найвищих і найкрасивіших водоспадів Карпат. Чого тільки коштує екстрім тур до його підніжжя! Їхати будемо на Зілі (а інакше ніяк, тільки пішки). За розповідями місцевих жителів, в цих краях водяться німфи і мавки, а сама вода має омолоджуючий ефект. Справа в тому, що колись на цьому місці поклонялися покровителям молодості. Тому тут така енергетика.

ЕКСТРИМ ТУР НА ЗИЛах
Зимові гірські подорожі на спеціальний авто-вантажівках – це надзвичайне задоволення та досвід на все життя. Це час, коли відчуття загострені на максимум, адреналін зашкалює, а емоції б’ють через край! Рекомендуємо всім!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Екскурсія містом Івано-Франківськ - це чудовий спосіб ознайомитись з культурою та історією Західної України. Місто було засноване у 1662 році як фортеця, що захищала кордони Королівства Польського від нападів турків та татар. До 1962 року місто носило назву Станіславів на честь польського короля Станіслава Лещинського. Після Другої світової війни місто потрапило до складу СРСР, і в 1962 році було перейменовано на Івано-Франківськ на честь українського письменника та громадського діяча Івана Франка.
Івано-Франківськ є домом для багатьох талановитих людей, серед яких видатний український композитор Микола Лисенко, український фізик та математик Євген Патон, та відомі українські письменники Михайло Коцюбинський та Василь Стефаник.
Програма екскурсії включає в себе відвідування центральних визначних пам'яток міста, таких як пам'ятник Іванові Франку, Князю Івану Виговському та Михайлу Грушевському. Крім того, у програму входить відвідування Собору Святого Івана Хрестителя, який є одним з найбільш визначних архітектурних споруд міста.


Поселення в готель.

День 2 - 07.10.2023 - КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙЧИК

Сніданок. Віїжджаємо на екскурсію.

ІНТЕРАКТИВНИЙ МУЗЕЙ ВУЗЬКОКОЛІЙКИ

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙЧИК
Карпатський трамвайчик - це унікальний вид транспорту, яким ми відправимось на захоплюючу подорож Карпатами. Цілих чотири години ми будемо насолоджуватись красою природи, гірським повітрям та незабутніми краєвидами.
Маршрут пролягає повз знамениту гору Церковище, болото-заповідник Ширковець. Перша зупинка біля води “Горянка” в селі Новий Мізунь. Далі Карпатський трамвай заїжджає в Дубовий кут на маневри та повертається до Мізунських водоспадів. Після невеликої зупинки, маршрут продовжується повз джерело “Дзюркач” до санаторію “Джерело Прикарпаття”, де колись проходили реабілітацію космонавти. Тут можна відвідати підвісні мости через річку Мізунка, придбати сувеніри із символікою “Карпатський трамвай”, а також, перекусити. 

ГОШЕВСЬКИЙ МОНАСТИР 

Повернення в готель.

День 3 - 08.10.2023 - ДАВНІЙ ГАЛИЧ

Сніданок. Виселення з готелю (не залишаємо речі).

ПАРК "ДАВНІЙ ГАЛИЧ"
Багато століть пролетіло з того часу, коли над берегами сивого Дністра, його кришталево-чистих приток - річок Лукви та Лімниці вигравали на сонці золотом бані величних храмів, здіймалися стіни могутніх укріплень стольного міста Галицького та Галицько-Волинського князівств.
Парк розташований у мальовничому куточку Карпат та присвячений давньому місту Галич є одним з найбільших парків України.
Програма екскурсії включає в себе огляд історичного центру парку, який відтворює життя та культуру галицьких князів та їх підданих. Тут ми зможемо побачити стародавні будівлі та споруди, відвідати княжу кам'яницю та музейну експозицію, де зібрані предмети побуту та релігійні артефакти.

Повернення до Івано-Франковську. Вільний час в місті.

16:29 - відправлення поїзда до м. Запоріжжя

Організаційний збір:
дорослі - 3380 грн
діти до 12 років - 3250 грн 


Аванс - 2000 грн за особу.

У разі відмови від подорожі менш ніж за 10 днів до початку, сума авансу не повертається.

Франківськ та незабутня Галичина - тур по Україні, крапатський трамвайчик

Входить до організаційного збору:
- 2 ночі в готелі м. Івано-Франківськ. 2-місні номери з усіма зручностями
- транспортне обслуговування за маршрутом
- квитки на "Карпатський трамвайчик"
- екскурсійний супровід
- супровід керівником групи

Додаткові витрати:
- харчування
- квитки на поїзд
- вхідні квитки до музеїв
- екстрім тур на ЗІЛах - 250 грн (може змінитись в разі підвищення вартості пального) 

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад поїздів може змінюватися):
05.10.2023 о 13:06 відправлення поїзда №006 від станції Запоріжжя-1. Прибуття в місто Івано-Франківськ 06.10.2023 о 07:33
08.10.2023 відправлення поїзда №006 від станції Івано-Франківськ о 16:29. Прибуття в місто Запоріжжя 09.10.2023 о 12:05


ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 
Анютка 093 018 28 49

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Компанія не несе відповідальності за стан українських доріг, погодні умови та через затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Відгуки клієнтів