19.04 - 21.4.2024 (3 дні + поїзд) Івано-Франківськ - незабутня Галичина
Організаційний збір: 3550 - 3350 грн (+ квитки на поїзд)

Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію до мальовничого міста Івано-Франківська! Ми познайомимо вас з цікавими історичними та культурними пам'ятками міста та його навколишніх околиць: центр міста, парк Давній Галич, Карпатський трамвайчик, інтерактивний музей вузькоколійки, Гошевський монастир, Мізунські водоспади, Коломия та музей Писанки. Вихідні пройдуть, як одна мить!

Франківськ та Галичина - екскурсія Україною. Карпатський трамвайчик, давній галич, музей вузькоколійки, водоспади, Гошівський монастир, Коломия та музей писанки

Давній Галич екскурсія

Давній Галич екскурсія

Давній Галич екскурсія

Програма подорожі:

День 0 - 18.04.2024

13:06 - відправлення із Запоріжжя поїздом №006


День 1 - 18.04.2024 - ДАВНІЙ ГАЛИЧ

07:35 - збір групи на вокзалі в Івано-Франковську. Початок екскурсійної програми

ПАРК "ДАВНІЙ ГАЛИЧ"
Багато століть пролетіло з того часу, коли над берегами сивого Дністра, його кришталево-чистих приток - річок Лукви та Лімниці вигравали на сонці золотом бані величних храмів, здіймалися стіни могутніх укріплень стольного міста Галицького та Галицько-Волинського князівств.
Парк розташований у мальовничому куточку Карпат та присвячений давньому місту Галич є одним з найбільших парків України.
Програма екскурсії включає в себе огляд історичного центру парку, який відтворює життя та культуру галицьких князів та їх підданих. Тут ми зможемо побачити стародавні будівлі та споруди, відвідати княжу кам'яницю та музейну експозицію, де зібрані предмети побуту та релігійні артефакти.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Екскурсія містом Івано-Франківськ - це чудовий спосіб ознайомитись з культурою та історією Західної України. Місто було засноване у 1662 році як фортеця, що захищала кордони Королівства Польського від нападів турків та татар. До 1962 року місто носило назву Станіславів на честь польського короля Станіслава Лещинського. Після Другої світової війни місто потрапило до складу СРСР, і в 1962 році було перейменовано на Івано-Франківськ на честь українського письменника та громадського діяча Івана Франка.
Івано-Франківськ є домом для багатьох талановитих людей, серед яких видатний український композитор Микола Лисенко, український фізик та математик Євген Патон, та відомі українські письменники Михайло Коцюбинський та Василь Стефаник.
Програма екскурсії включає в себе відвідування центральних визначних пам'яток міста, таких як пам'ятник Іванові Франку, Князю Івану Виговському та Михайлу Грушевському. Крім того, у програму входить відвідування Собору Святого Івана Хрестителя, який є одним з найбільш визначних архітектурних споруд міста.


Поселення в готель.

День 2 - 20.04.2024 - КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙЧИК

Сніданок. Віїжджаємо на екскурсію.

ІНТЕРАКТИВНИЙ МУЗЕЙ ВУЗЬКОКОЛІЙКИ
Унікальний інтерпретаційний візит-центр і водночас музей працює з 2016 р. Розташований у будівлі, яка має прямий стосунок до Вигодської вузькоколійної залізниці. Збудована у 1855 році. Після сільської церкви це найстаріша будівля у селищі. Слугувала резиденцією австрійському підприємцю барону Леопольду Попперу фон Подгарі - засновнику вузькоколійки.
Ми відвідаємо інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію - розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки, етнографію, народні ремесла тощо.

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙЧИК
Карпатський трамвайчик - це унікальний вид транспорту, яким ми відправимось на захоплюючу подорож Карпатами. Цілих чотири години ми будемо насолоджуватись красою природи, гірським повітрям та незабутніми краєвидами.
Маршрут пролягає повз знамениту гору Церковище, болото-заповідник Ширковець. Перша зупинка біля води “Горянка” в селі Новий Мізунь. Далі Карпатський трамвай заїжджає в Дубовий кут на маневри та повертається до Мізунських водоспадів. Після невеликої зупинки, маршрут продовжується повз джерело “Дзюркач” до санаторію “Джерело Прикарпаття”, де колись проходили реабілітацію космонавти. Тут можна відвідати підвісні мости через річку Мізунка, придбати сувеніри із символікою “Карпатський трамвай”, а також, перекусити. 

БОНУС! ГОШІВСЬКИЙ МОНАСТИР 

Повернення в готель.

Карпатський трамвайчик Вигода

карпатський трамвайчик вигода

музей вузькоколійки вигода

Гошівський монастир

День 3 - 21.04.2024 - КОЛОМИЯ

Сніданок. Виселення з готелю (не залишаємо речі).


КОЛОМИЯ
На площі Ринок розташовані декілька історичних будівель, таких як Ратуша, Коломийський музей народного промислу та побуту, а також декілька церков і каплиць. Відвідчуємо дух історії міста, прогулюючись по вулиці Грушевського. Відвідаємо Церкву Святого Архангела Михаїла, що збереглася з часів Київської Русі та є однією з найстаріших церков в Україні. 

МУЗЕЙ "ПИСАНКИ"
Цей єдиний своєму роді музей в Україні - він присвячений традиційному українському ремеслу виготовлення писанок. 
Експозиція музею складається з більше ніж 10 000 писанок, виготовлених різними техніками та з різних регіонів України - це найбільша колекція писанок в світі. Вона розкриває історію писанкарства, різні техніки виготовлення та прикрашання писанок, символіку та релігійне значення писанок.

Повернення до Івано-Франковську. Вільний час в місті.

16:29 - відправлення поїзда до м. Запоріжжя


Організаційний збір:
дорослі - 3550 грн
діти до 12 років - 3350 грн 


Франківськ та Галичина - екскурсія Україною. Карпатський трамвайчик, давній галич, музей вузькоколійки, водоспади, Гошівський монастир, Коломия та музей писанки


Коломия музей писанки

Коломия музей писанки

Коломия музей писанки

Аванс - 2000 грн за особу.

У разі відмови від подорожі менш ніж за 10 днів до початку, сума авансу не повертається.

Входить до організаційного збору:
- 2 ночі в готелі м. Івано-Франківськ. 2-3місні номери з усіма зручностями
- транспортне обслуговування за маршрутом
- квитки на подорож "Карпатський трамвайчик"
- екскурсія парком "Давній Галич"
- екскурсійний супровід
- супровід керівником групи

Додаткові витрати:
- харчування
- квитки на поїзд
- вхідні квитки до музеїв

Група із Запоріжжя їде за наступним маршрутом (розклад поїздів може змінюватися):
18.04.2024 о 13:06 відправлення поїзда №006 від станції Запоріжжя-1. Прибуття в місто Івано-Франківськ 19.04.2024 о 07:33
21.04.2024 відправлення поїзда №006 від станції Івано-Франківськ о 16:29. Прибуття в місто Запоріжжя 22.04.2024 о 12:05


ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація на подорож - ОБОВ'ЯЗКОВА!
Вероніка 067 600 74 92 
Альона 050 180 29 24 

Більше програм на сайті "Глобус України" http://goua.com.ua 
Сторінка "Глобус України" у ФБ https://www.facebook.com/groups/globusUA/
Підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/globeUA

Компанія не несе відповідальності за стан українських доріг, погодні умови та через затримки в дорозі у зв'язку з непередбаченими обставинами, дорожніми пробками, відсутністю доріг і погодними умовами.

Відгуки клієнтів